Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Press- Novosti

+13
heroina
Skorpija
Crni lepotan
x-tina
Tyanaaa
Miho
Dragana1995
popaj_zaa
POSH
Jugogirl
*Andrea*-Admin*
Jummy
MartinMatoMartin
17 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sub svi 03, 2008 2:17 pm

PREBAČENO IZ DRUGE TEME!

MOJ RECEPT ZA LEPOTU - GRAND REVIJA
Press- Novosti - Page 3 Th_06748_1_122_689loPress- Novosti - Page 3 Th_06755_2_122_928loPress- Novosti - Page 3 Th_06761_3_122_669loPress- Novosti - Page 3 Th_06768_4_122_687lo
Press- Novosti - Page 3 Th_06778_5_122_455loPress- Novosti - Page 3 Th_06780_6_122_173lo

info POSH
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sub svi 03, 2008 2:24 pm

PREBAČENO IZ DRUGE TEME!

KAD SAM... - GRAND REVIJA

Press- Novosti - Page 3 Th_79554_1_122_750lo Press- Novosti - Page 3 Th_79600_2_122_357lo

info POSH
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Dragana1995 ned svi 04, 2008 7:07 am

Tina Ivanovic Zavodnica 2000

Press- Novosti - Page 3 23210
Press- Novosti - Page 3 21210
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Dragana1995 ned svi 04, 2008 7:12 am

Tina Ivanovic Scandal
Press- Novosti - Page 3 Normal10
Press- Novosti - Page 3 Kopiev10
Press- Novosti - Page 3 Tinazd10
Press- Novosti - Page 3 Hv7-sc10
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Dragana1995 ned svi 04, 2008 7:48 am

Intervju za Svet plus
Tina Ivanmović je nedavno dala intervju za poznatu televizijsku emisiju "Svet plus" u kojem otkriva da će za mjesec ili dva snimiti novi video spot ali za koju pjesmu nismo uspjeli saznati. Također smo saznali da se Tina najudobnije osjeća u casual odjeći te da je u planu nova turneja u lipnju i to u Australiji. Za sada je zakazano nekih devet koncerata ali bit će ih više. Također trebamo napomenuti da će našoj Tini kao pratilac biti njezin kolega Đani.

Press- Novosti - Page 3 12091910
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Dragana1995 sri svi 07, 2008 9:23 am

Tina u Junu putoje u zemlju kengura Grand Revija
Press- Novosti - Page 3 Iqm-sc10
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho pet svi 16, 2008 1:25 pm

magazin Scandal!

Press- Novosti - Page 3 Tinaoq2.th
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho čet svi 22, 2008 7:49 pm

Novi Svijet! od mene za vas!

Press- Novosti - Page 3 Tinalq1.th
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho čet svi 22, 2008 7:56 pm

Novi SCANDAL! od mene za vas

Press- Novosti - Page 3 Tina1cz2.th
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jummy pet lip 06, 2008 2:14 pm

Novi broj ALO!-a


Press- Novosti - Page 3 13q-alo1
Iz drugog ugla: Tina Ivanović
Na plažu samo u toplesu
Petak - 06.06.2008
Jedna od najaktuelnijih i najtraženijih pevačica na domaćoj estradnoj sceni u poslednjih pet godina svakako je Tina Ivanović.



To je posledica kako pesama koje je snimila tako i atraktivnog fizičkog izgleda. U fizički izgled možete i sami da se uverite na našim fotografijama, a ako želite da saznate nešto više o folk pevačici, pročitajte kada je poslednji put radila neke od navedenih stvari.

Poslednji put sam...
Press- Novosti - Page 3 Pzl-alo2...plakala
- Pošto sam u horoskopu dupla vaga, izuzetno sam emotivna i zaplačem za sitnicu.

...se smejala
- Mome mačku Ćiri, koji je našao devojku, ali ga ja ne puštam iz kuće, pa on izađe na balkon i gleda se sa devojkom. Nešto kao mačiji Romeo i Julija, samo sa obrnutim ulogama.
... se ljubila
- Malopre. Svakoga dana se ljubim, a hvala bogu, imam sa kim.
...kupila
- Šta nisam?! Mnogo kupujem i trošim pare na šoping nemilice. Poslednje što sam uzela je "svarovski" ogrlica, koju sam pazarila u Švedskoj.
...skuvala
- Kafu jutros, a od hrane jaja, i to za Uskrs. Retko kuvam, jer moja mama sada živi kod nas, pa je ona zadužena za kuhinju.
...vodila ljubav
- Sinoć. Detalje neću reći...
...pročitala
- Knjigu vašeg kolege Saše Ignjatovića "Tajne srpskog džetseta".
...posvađala
- Sa suprugom Zvezdanom, koji otvara hotel i hoće da uzme ženu za menadžera.
...ukrala
- Bombone od mame kada sam bila mala. Nije mi dala da jedem slatkiše.

Ili - iliPress- Novosti - Page 3 4sk-alo3Toples ili bikini?
- Bikini, mada volim da se sunčam i u toplesu kada sam na nekoj pustoj plaži.
Stariji ili mlađi muškarac?
- Stariji, a može i mlađi.
Putin ili Buš?
- Nijedan.
Dima Bilan ili Ani Lorak?
- Dima Bilan.
Ceca ili Brena?
- Obe.
Ana Ivanović ili Jelena Janković?
- Ana, jer mi je rođaka.
More ili planina?
- More, a da mi je dečko na planini.
Pas ili mačka?
- Imam oboje.
Jutro ili veče?
- Veče.
Jummy
Jummy

Broj postova : 397
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Crni lepotan sub lip 28, 2008 8:10 pm

Press- Novosti - Page 3 Dsc00053ep5.th

Izvor:Express
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Dragana1995 čet srp 03, 2008 9:23 am

IZVJEŠTAJ S KONCERTA U SREBRENIKU!

Press- Novosti - Page 3 Img01210

Novi koncert Tine Ivanović bio je razlog da se naša ekipa Folk Club-a krene „put pod noge“. Mjesto održavanja koncerta bila je Tinja (Srebrenik), a diskoteka u kojoj se održao fenomenalni koncert je „Lyric“.

Press- Novosti - Page 3 Img00910

kipa Fan Club-a Tine Ivanović je u diskoteku stigla oko 21:30 kako bi dočekali dolazak Tine zajedno sa njezinim menadžerom Zvezdanom, inače glavnim producentom novog CD-a „Miris ljubavi“ te njezinim bendom.

Press- Novosti - Page 3 Img00911

Nakon ulaska u popularnu diskoteku „Lyiric“ odmah smo se zaputili do back-stage prostorije u kojoj je boravila Tina. Šarmanta, prekrasnog izgleda, vedrog duha i puna sreće dočekala nas je i popričala sa nama o raznovrsnim temama.

Press- Novosti - Page 3 Img00310


Kako je vrijeme odmicalo, uz pripreme, došao je trenutak da se Tina pojavi na pozornici i da žurka krene. Tako je i bilo. Uz gromoglasni aplauz, skandiranje Tininog imena, i vriske pojavila se Tina – u prekrasnoj ljetnoj haljini, vidno dobro raspoložena koncert je započela sa svojim mega hitom „Bambus“ kojeg je publika u prepunoj diskoteci zajedno, onako horski, pjevala sa Tinom od samog početka do kraja pjesme. Dodajmo da je tako bilo kroz čitav koncert. Nizali su se mnogobrojni hitovi Tine Ivanović, bilo je tu i ispunjenja želja pjesama publike na koje je Tina rado pjevala.

Press- Novosti - Page 3 Cd10

Žurka i legendarno nezaboravni provod uz Tinu Ivanović i njezin bend potrajao je do ranih jutarnjih sati.
Donosimo Vam ekskluzivne fotografije sa sinoćnjeg koncerta.

Administracija fan club-a je napravila hrpu fotografija, ovim putem se ispričavamo što zbog preveliko broja nismo u mogućnosti sve ih objaviti, nego samo neke.Tina Ivanović poklonila je svoj najnoviji CD voditelju Fan Club-a zajedno sa autoramom.

FOTOGRAFIJE I TEKST - FAN CLUB TINE IVANOVIĆ
www.tina-ivanovic.bloger.hr

Press- Novosti - Page 3 Tinaft10
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sub kol 02, 2008 8:57 pm

Koncert je bio zaista fenomenalan! Baš mi je drago što sam ga posjetio! veliko hvala Tini i Zvezdanu šta su me lijepo primili i ugostili, predivni su ljudi!
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Crni lepotan ned kol 03, 2008 4:24 am

Ponovo ću pred oltar
Press- Novosti - Page 3 Tinaivanovicizvonkohr7.th
PEVAČICA Tina Ivanović, koja je publiku uz glas osvojila i stasom, zbog seksepilnog izgleda, nedavno se vratila sa jednomesečne turneje po Australiji. Kako kaže, prijemom je izuzetno zadovoljna:
Sve je proteklo u najboljem redu, bez ijednog problema. Išla sam sa kolegom Đanijem i naši ljudi su nas svuda lepo prihvatili. Imali smo dovoljno vremena i da obiđemo gradove u kojima smo bili - Melburn, Sidnej, Brizbejn, Pert i Kamberu
Da li ste zadovoljni obimom posla, pošto se mnogi pevači žale da je manje tezgi?
Uvek može bolje i više, ali sam zadovoljna. Posle izlaska mog petog albuma, radila sam svuda - u Nemačkoj, Švajcarskoj, Bosni, Hrvatskoj... Ne žalim se na zaradu. Imam normalnu cenu, ne udaram po ušima, kako se u žargonu kaže. Treba biti umeren, jer kod naroda se oseća besparica, vreme je takvo i treba se ponašati u skladu s tim.
Da li vam smeta hiperprodukcija na estradi?
Istina je da ima previše pevača... Ali, ako postoji kvalitet, ako imate glas, ako imate dobre pesme, mislim da može da se opstane bez obzira na hiperprodukciju.
Da li je dovoljno za pevačicu da samo ima glas i dobru pesmu? Koliko je bitan izgled?
Mora sve da ima, i stas i glas i dobre pesme i da lepo sarađuje sa publikom, da ne bude uobražena, da bude normalna. Ali, treba i novca, skupa je ovo rabota. Osim što morate da platite pesme, studio, aranžmane, potrebno je i lepo da se obučete, našminkate, uradite fotografije, snimite bar jedan spot... To sve košta.
Sa Zvezdanom Anđićem ste u vezi 12 godina, a još se niste venčali?
Možda bude i svadba uskoro. Trebalo bi da i ja obučem belu venčanicu. Već sam bila udata, ali tada nisam oblačila venčanicu i sve je bilo u stilu izreke "mladost-ludost". Iz te veze imam sina, a volela bih da rodim i ćerku.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jummy sub lis 04, 2008 10:25 pm

Press- Novosti - Page 3 36a-cats

petak, listopad 3, 2008
TINA IVANOVIĆ PRETRPANA NAGRADAMA!

Popularna folkerka Tina Ivanović jedna je od najnagrađenijih pjevačica na estradi! Naime, Tina se nedavno pohvalila brojem osvojenih nagrada, no i požalila time da više nema mjesta gdje da ih spremi.
- Tina je ovih dana u potrazi za najkvalitetnijom staklenom vitrinom u kojoj će spremati sve svoje prestižne nagrade jer u kući više nema dovoljno mjesta - riječi su izvora bliskog pjevačici.

Tekst: folkshowbiz
Jummy
Jummy

Broj postova : 397
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri lis 22, 2008 9:20 pm

U klubu Teatro je organizovana i promocija novog lutkarskog serijala „Vila Grande“, koji će biti prikazivan upravo u okviru emisija Brenine diskografske kuće „Grand“ i na Televiziji „Svet plus“. Tim povodom okupio se i veliki broj javnih ličnosti među kojima su bili Mira Škorić (dala glas liku Jelene Karleuše), Maja Nikolić, Tina Ivanović, Dajana Paunović, Danijela Vranić, Snežana Babić, Boban Rajović, Danijel Đurić, Stevan Anđelković, Nemanja Stevanović, Milan Stanković, Milan Dinčić Dinča i mnogi drugi.
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Crni lepotan ned stu 16, 2008 6:07 pm

Na koncertu Tine Ivanović ranjeno sedam osoba

Press- Novosti - Page 3 Tinaivanovicrm8
Sedam osoba je povrijeđeno, od kojih troje teško, u pucnjavi u kafiću "Incognito" u sarajevskom naselju Grbavica koja se dogodila u nedjelju oko pola sata iza ponoći, izjavio je na vanrednoj konferenciji za novinare glasnogovornik MUP-a Kantona Sarajevo Dragan Mioković.
U vrijeme napada u kafiću se nalazio veći broj ljudi, a meta napada jednog napadača bio je Fatmir Mujaj (1984), kojem su nanijete teške tjelesne povrede ambdomena i zbrinut je na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu.
- Mujaj se trenutno nalazi na Klinici za anesteziju i reanimaciju i priključen je na mehaničku respiraciju. Nakon višečasovne operacije, njegovo zdravstveno stanje je i dalje kritično - rekla je Biljana Jandrić portparol Kliničkog centra u Sarajevu.
Još dvije osobe, koje nisu bile meta napada, zadobile su teške povrede nogu od rikošeta, dok su četiri osobe lakše povrijeđene u metežu koji je nastao nakon napada, najvjerovatnije od stakla.
Mioković kaže da MUP KS ima indicije o napadaču i u sadejstvu s drugim policijskim agencijama rade na njegovom pronalaženju.
O rezultatima tih radnji javnost će biti blagovremeno obaviještena, najavio je.
Mioković je rekao da je u ovom trenutku teško govoriti o motivu napada, ali je naveo da je napadnuti F.M. odranije poznat policiji.
Na CUM-u je, nezvanično saznajemo, pomoć još ukazana Mevludinu K., Amelu S. i Amaru Č. iz Sarajeva. Sve osobe su, kako nam je potvrđeno, ranjene hicima iz vatrenog oružja.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jummy sri stu 19, 2008 10:36 pm

Intervju sa Tinom o dogadjaju !





NA TININOM NASTUPU UPUCANO 8 LJUDI!

Autor: Saša Tošić

Objavljeno: 18.11.2008



Ili je Tini Ivanović malerična Bosna, ili je Bosancima ona baksuzna. Pre dve godine je u toku nastupa nadrljala, a ovog vikenda, dok je odrađivala "tezgu" u Sarajevu, ranjeno je osam mladića. Još prašina zaborava nije "orosila" naslovnice dnevnih i nedeljnih novina sa fotkom u zavoje uvijene folkerke posle makljaže na jednom od njenih nastupa, a ona je ponovo završila u rubrici "Crna hronika". U noći između subote i nedelje "Grandova" pulenka je gostovala u klubu "Inkognito" u sarajevskom naselju Grbavica. Više od osamsto duša, uglavnom studenata obližnjeg doma, uživalo je u noćnom provodu. Tina ih je sve do jednog podigla na noge. A onda im je veče preselo. I publici i pevačici. Pola sata posle ponoći muziku je nadjačala rafalna paljba iz vatrenog oružja. Instinktivno, svi su se bacili na pod, jedino su Ivanovićeva i muzičari ostali skamenjeni na bini. "Gde mi je Tina, gde mi je Tina...", ponavljao je Zvezdan, suprug popularne pevačice, pokušavajući da se probije do dela lokala u kome su bili muzičari.

Konačan bilans: osam ranjenih i još sto puta toliko istraumiranih. Dok MUP kantona Sarajevo još traga za nasilnikom koji je osuo paljbu po gostima, javnost se pita koji motivi su ga naterali na ovakvo zlodelo.



"Još sam u šoku i narednih nekoliko dana sigurno neću moći da dođem sebi", naglasila je Tina Ivanović, a potom je pokušala bar malo da se sabere i priseti noći u kojoj je samo Božjom voljom sačuvala živu glavu. "Kad sam čula pucnjavu, noge su mi se oduzele. Zažmurila sam, počela da vrištim i nisam mogla da se pomerim. Dve devojke iz publike su bukvalno skočile na mene da bi me svojim telima zaštitile. Da to nisu učinile, da sam ostala u stojećem položaju, ko zna šta bi sa mnom bilo. Tresla sam se dok su mi se graške hladnog znoja slivale niz slepoočnice. Kad je pucanje prestalo, vriska je i dalje odjekivala u lokalu. Otvorila sam oči i oko sebe ugledala krvave mladiće kako leže na podu. U tom momentu sam izgubila svest. Uh, ne mogu dalje da pričam, to je strašno."

Posle kraćeg predaha, ipak je nastavila: "Sećam se da sam u usta strpala nekakvu krpu, ni sama ne znam zbog čega. Valjda je to neka instinktivna reakcija. Kad je stigla policija, zaključali su vrata i sve su nas unutra držali narednih šest sati. A posle toga su nas nekoliko odveli u stanicu gde su nas dodatno ispitivali naredna dva sata. Nije da nisam htela nego sam od traume izgubila glas, pa dugo misam mogla da izustim ni reč. Jedva sam čekala da se sve to završi, da konačno krenem kući."

Tek narednog popodneva sa suprugom je stigla u svoj dom. Kaže da bi najradije na dva, tri dana isključila mobilni telefon, da na miru pokuša da prevaziđe posledice doživljenog šoka. Međutim, telefon joj se usijao od poziva rodbine, prijatelja i kolega koji su se raspitivali za njeno zdravlje u nameri da se lično uvere da se ona iz ove krvave noći izvukla bez povreda. "Fizički sam zdrava, ali ću sigurno još dugo lečiti posledice velikog stresa koji sam doživela", kaže na kraju Tina. "Ne mislim da sam malerična Bosancima, niti oni meni. Puka je slučajnost što su se dva puta iskomplikovali moji nastupi u tim krajevima i naravno da ću u Bosni ponovo pevati, čim se ukaže prva prilika."
Jummy
Jummy

Broj postova : 397
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sub pro 27, 2008 7:07 pm

TV BN - NOVOGODIŠNJE SNIMANJE

Završeno je snimanje novogodišnjeg show-a BN televizije na kojemu je među ostalim folk pjevačima sudjelovala i Tina Ivanović. Vidno raspoložena i sprema na zabavu družila se sa kolegicama Donnom Ares, Sanjom Maletić, Sanja Đorđević i drugima.

Donosimo Vam fotografije preuzete sa www.donna-ares.com

Press- Novosti - Page 3 Bn2au8.th Press- Novosti - Page 3 Bn5xs9.th Press- Novosti - Page 3 Bn1yd7.th

www.tina-ivanovic.bloger.hr
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho pon pro 29, 2008 10:58 pm

Izašao je novi članak o Tini u magazinu Svet!

Press- Novosti - Page 3 Tina11
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho uto sij 13, 2009 10:26 pm

Tinina „Luda kuća“ - ALO MAGAZIN!

Press- Novosti - Page 3 1193533_tina-v_

Iako važi za jednu od najzgodnijih pevačica na srpskoj estradi, u novom spotu, nedavno snimljenom za singl „Luda kuća“, Tina Ivanović forsira umerenu erotiku.

A reči pesme dovoljno govore o ludim vremenima u kojima živimo:

„Luda kuća oko mene svuda, ko gde s kim, nema pravila, a ja samo čekam onog po kome bih sat svoj navila...“
Scene za video-klip snimane su na raznim lokacijama u Smederevu, Beogradu i okolini, a da bi sve bilo dobro upakovano, pobrinula se kreativna produkcija „Migavci“, koja je uradila i njen prethodni spot „Bambus“.
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Crni lepotan pet sij 16, 2009 9:53 pm

TINA IVANOVIĆ SNIMILA NOVI SPOT ZA "LUDU KUĆU"

Press- Novosti - Page 3 108iz1

Jedna od najpopularnijih folk pjevačica na estradnoj sceni, Tina Ivanović nakon izdavanja novog singla "Luda Kuća", snimila je i video spot za isti! Naime, spot je sniman na par lokacija u Smederevu i Beogradu dok je snimanje spota trajalo od 12:00 sve do 06:00 h ujutro. Za spot je bila zadužena ekipa pod nazivom "Migavci" koja je snimala i spot za pjesmu "Bambus".
Tokom narednih dana, spot će biti izmontiran a zatim i premijerno pušten na televizijama.
Kako saznajemo, Tina je oduševljena novim spotom te vjeruje da će biti pravo iznenađenje za njezinu publiku u što ne sumnjamo.
Tekst: folkshowbiz

Press- Novosti - Page 3 109pb4
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Crni lepotan pon sij 19, 2009 3:25 am

Тина у „Лудој кући“

Press- Novosti - Page 3 2li924y

Наша атрактивна певачица Тина Ивановић снимила је нови спот за песму „Луда Кућа". Како нам је Тина најавила, песма ће бити прави хит.
Мислим да је ово нова „Бунда од нерца". Песма је изузетно певљива. Спот је сниман на неколико локација у Смедереву, и ускоро ће се појавити на телевизијама. Тренутно се одмарам и негујем свог дечка, јер је прехлађен. Чим оздрави, идемо у топлије крајеве, на одмор рекла нам је Тина.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri sij 21, 2009 5:03 pm

Evo ovi iz magazina BUM opet se obrušili na našu Tinu! Evil or Very Mad

Press- Novosti - Page 3 1221988_tina
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Crni lepotan sri sij 21, 2009 7:12 pm

Šta je bilo, bilo je. Tina je posljednjim albumom dokazala da i bez skidanja može da bude itekako uspješna i nadam se da ćemo je i dalje gledati u izdanju "Miris ljubavi". Tina je lijepa i draga žena, ima dobre pjesme i skidanje joj nije apsolutno potrebno.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 3 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.