Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Press- Novosti

+13
heroina
Skorpija
Crni lepotan
x-tina
Tyanaaa
Miho
Dragana1995
popaj_zaa
POSH
Jugogirl
*Andrea*-Admin*
Jummy
MartinMatoMartin
17 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost sri sij 30, 2008 3:10 pm

Crni lepotan je napisao/la:Šta sve neće napisati ovi "novinari". Sve što mogu reći, Tina dobro si ispala na naslovnici za Scandal. Wink

KOMNENTARE OSTAVLJATI ISKLJUCIVO U TEMI PREDVIDJENO ZA TO.

HVALA.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl čet sij 31, 2008 10:44 am

Press- Novosti - Page 2 7x0bu3axw7ew2
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl čet sij 31, 2008 11:16 am

TINA IVANOVIĆ LUDA ZA PSIMA
Folk pjevačica Tina Ivanović stihove poznate pjesme Sergeja Jesenjina doživjela je i u stvarnosti. Naime, njen psić Meca podarila joj je sedam malih psića! Poznata po tome što obožava životinje, a posebno pse, Tina je bila neopisivo radosna kada je saznala da joj je psić podario takav poklon, priča sugovornik Kurira.

Press- Novosti - Page 2 Tinaivanovicip9

Pjevačica sakuplja životinje sa svih strana i donosi ih u svoj dom,... Ali, sada joj je njena Meca priredila iznenađenje oštenivši čak sedam štenaca! Tina je neopisivo radosna što su njenu ogromnu kuću ispunili novi članovi. Slike malih psića nosa sa sobom, fotografira ih u svakoj prilici i koristi svaki moment da ih pokaže svojim kolegama.
IZVOR: Kurir
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl čet sij 31, 2008 11:23 am

Pažnja, pažnja - Tina Ivanović se oblači!
3 Autor: Suzy Zavedeno pod: grandovanje
Bunda od nerca, ili Tina Ivanović, je najavila novi album uskoro. Ona upravo sada privodi radove kraju, i ovaj put objaviće album za Grand (kako i doliči zvijezdi kao što je ona, gdje drugdje nego kod Brene).

Press- Novosti - Page 2 Novatinavn8


Za novi album najavila je i posve drugačiji stil oblačenja. Čak je i svoju dugu kosu zamjenila kratkom modernom bob frizuricom. Ali nisam sto posto sigurna da ovo nije perika? Viđena je po gradu na raznim dešavanjima upravo sa ovom frizurom i malo mi je teško zamisliti da nosi svoju crnu grivu ispod perike, tako da dolazim do zaključka da je najvjerojatnije ona ipak skratila grivu.

Mislim da se pojavio novi trend kod sponzoruša, hoću reći kod pjevačica, okreću se ka ženstvenijem stilu i malčice kao žele da se zakopčaju. Ne znam stvarno kud to vodi? Mi smo navikli na to da gledamo Grand, zar je moguće da ćemo morati da počnemo da slušamo jer nećemo imati šta da vidimo? Protestujem.
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl čet sij 31, 2008 11:31 am

Press- Novosti - Page 2 1212yu6
Tina sa sinom Danijelom

17. avgust 2005.

KRV NIJE VODA
Nova folk zvezda Tina Ivanović odgovara na optužbe bivšeg muža da je ostavila dete i nije ga videla ni čula deset godina
U sklopu promocije svog hit albuma "Bunda od nerca", folk pevačica Tina Ivanović gostovala je ovih dana u Svilajncu. Više od promocije pesama, novoj zvezdi "Granda" ovo gostovanje bilo je značajno zato što se susrela sa sinom Danijelom, koji je na viđenje sa majkom čekao punih deset godina.

Dirljiv susret smo prekinuli pitanjem, tražili smo od Tine komentar na optužbe koje je u medijima nedavno izneo njen bivši suprug Predrag Janković. On je optužio pevačicu da je loša majka i da je svojevremeno napustila svog tada trogodišnjeg sina i nije se javljala punih deset godina, a ona o svemu tome kaže:

- Prvo su me optužili da sam krila sina, a činjenica je da me niko nikad za to nije ni pitao. Još me je više zabolela laž da sam ga ostavila i da deset godina nisam pitala za njega. Sve vreme sam pokušavala da vidim dete, ali mi njegov otac i njegova porodica to nisu dozvoljavali. Pokušavala sam i krišom da ga vidim, kružila sam u kolima oko kuće pred njegove polaske u školu.

- Alimentaciju sam redovno plaćala, potvrde čuvam i pokazala sam ih svome sinu, da zna da je majka mislila na njega - kroz suze govori Tina dok grli svoje trinaestogodišnje dete. O razlozima zbog kojih je svojevremeno napustila porodično gnezdo, ona kaže:

- Život sa Predragom u kući njegove porodice i nije bio život, već maltretiranje. Tri godine sam bukvalno bila zaključana u sobi, maltretirali su me i tukli. Kada sam napokon uspela da prekinem taj teror i odem, oni su preko suda izdejstvovali da zadrže dete. Iako mi je sud dao za pravo da povremeno viđam dete, njegov otac se oglušio o tu odluku.

- Nakon silnih neuspešnih pokušaja da vidim dete, otišla sam u Nemačku, bila tamo nekoliko godina i vratila se. Evo, tek sam nakon deset godina napokon uspela da provedem malo vremena s svojim detetom i da mu pružim ono što do sada nije imao - majku. On je pametan dečko i nadam se da će sam proceniti ko je svih ovih godina bio u pravu - kaže Tina Ivanović.

Prevarom do sina

- Stalno smo pokušavali da dođemo do Danijela, ali bez uspeha. Pre izvesnog vremena moj sadašnji muž Zvezdan pozvao je radio-stanicu koja je u vlasništvu mog bivšeg svekra, predstavio se kao Danijelov drug i zatražio njegov telefonski broj. Kada ga je dobio, Danijelu se predstavio kao novinar i pitao ga da li želi da se čuje sa majkom, na šta je on odmah pristao. Posle je sve bilo lako. Kada su se pojavile optužbe u novinama, Danijel i ja smo bili zajedno na moru - kaže Tina.


Sin Danijel: Moja mama je najlepša

Trinaestogodišnjeg Danijela Jankovića, koji je slika i prilika svoje mame, pitali smo kako se, posle toliko vremena, oseća u majčinom društvu i da li mu je nedostajala:
- Ja sam znao da me mama nije napustila i da će se kad-tad vratiti. U kući su mi svašta pričali, kako me ne voli, kako nikada neće doći po mene, a ja sam znao da to nije istina. Vrlo sam ponosan na svoju mamu, ona je najlepša pevačica u Srbiji. Ne kažem to zato što mi je mama, nego je stvarno tako.
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jugogirl čet sij 31, 2008 12:39 pm

Press- Novosti - Page 2 1609tinaivanovicul5


BOMBOM NA TINU!
Eksplozivna naprava preksinoć bačena na lokal folk pevačice Tine Ivanović, koji se nalazi u blizini njene porodične kuće
U ponedeljak oko 21 čas u blizini porodične kuće folkerke Tine Ivanović i njenog supruga i menadžera Zvezdana bačena je eksplozivna naprava koja je nanela neznatnu materijalnu štetu. Sporogoreći štapin podmetnut je u lokal u izgradnji, koji je vlasništvo poznatog estradnog para a od pevačicine kuće udaljen je oko 50 metara.

Policija, koja je odmah došla na lice mesta, sa psima tragačima pretražila je objekat i okolinu, ali počiniocima ovog nedela nije uspela da uđe u trag te se istraga nastavlja. Uz konstataciju da ne bi voleo da se njegovo ime i ime njegove supruge provlači po novinama, Tinina jača polovina je ipak pristao da za Kurir da svoje viđenje celog slučaja:

- Eksplozivna naprava je bačena na zgradu u izgradnji koja se prostire na 1.000 kvadrata, a u kojoj sam planirao da napravim ogromnu diskoteku - kaže Zvezdan i dodaje:

- Završeno je oko 300 kvadrata, tako da šteta nije velika, svega nekoliko stotina evra. Zaista ne znam ko bi to mogao da uradi, jer nikome se nisam zamerio, pa pretpostavljam da je neko iz ljubomore bio "nateran" na ovakav čin. Dugo sam u inostranstvu, ali pretpostavljam da je sve poteklo odavde.

- Oko 21 čas čuli smo da je nešto puklo, ali nismo obraćali pažnju sve dok nas komšije, koje su čule eksploziju i alarmirale policiju, nisu pozvale. Istrčao sam napolje i sa baterijskom lampom otišao na građevinu da vidim šta se dešava.

- U međuvremenu je došla i policija i ustanovljeno je da je neko bacio eksploziv. Tina se jedino tada uspaničila, moleći me da ne mrdam iz kuće. Videvši da nije ništa strašno, vratili smo se u kuću, gde smo policiji dali sve podatke potrebne za dalji nastavak istrage - ističe Zvezdan.

Upitan da li će ih ovaj nimalo bezazlen slučaj nagnati da angažuju lično obezbeđenje, suprug popularne folk pevačice nam je uz smeh saopštio:
- Ne pada mi na pamet! Verujte da sam posle svega preksinoć zaspao kao jagnje... Eto koliko me je sve potreslo!(?) Inače, planiram da odmah osvetlim prostor reflektorima od 1.000 vati i postavim sigurnosne kamere. Mislio sam da to uradim kad sve bude gotovo, ali ljubomora nekih me je naterala da konačno osvetlim tu zgradu. To je jedino što ćemo mi preduzeti. Ostalo je u rukama policije.

Podsećanja radi, ovo nije prvi put da se poznatoj pevačici i njenom suprugu dešavaju ovakve stvari. Nakon incidenta u Bijeljini, gde je Tina posle tuče završila u bolnici, pretprošlog vikenda je u Nemačkoj, pola sata pred Tinin nastup, koncert otkazan zbog upada policije, koja je dobila dojavu da se u lokalu u kome je Tina trebalo da peva nalazi određena količina droge.

N. PETKOVIĆ
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost pet vel 01, 2008 1:59 pm

Danijel Jovanović, sin iz prvog braka folk pevačice Tine Ivanović, ne krije razočaranost u svoju majku i otkriva da ga je nakon što se javno “oprala” ponovo vratila tamo gde je i do tada bio - u zaborav



“MAMA ME JE ISKORISTILA!”


Kad je u leto 2006. godine, posle jedanaest godina, konačno srela svog sina Tina Ivanović je tvrdila da se više nikad neće odvojiti od njega. Nažalost, njena briga potrajala je koliko i medijska pažnja koju je izazvao ovaj dirljivi susret. Šesnaestogodišnji Danijel, koji inače živi sa ocem i njegovom ženom u okolini Svilajnca, tvrdi da mu se majka za poslednje tri godine javila svega desetak puta i da je na kraju potpuno izgubio kontakt s njom.
Mislim da joj Zvezdan, njen dečko i menadžer, ne dozvoljava da se viđa sa mnom. Ja nisam ni imao mamin broj, a kada sam mu tražio, nije mi dao. Rekao je da pozovem na njegov ako mi nešto treba, jer ona nema telefon. Zvao sam mnogo puta, ali je nijednom nisam dobio. Jednom prilikom sam mu rekao da znam da joj on brani da se viđa sa mnom, ali se naljutio, pa smo se na kraju i posvađali. Znam da je mama bila tu kad sam zvao, ali nije htela da se javi. Navodno, nema vremena. Pa, može valjda da nađe bar pet minuta, da se skloni negde sa strane i da me nazove. Samo da se čujemo...”, sa suzama u očima objašnjava Danijel.
Drugovima u školi Danijel priča kako se stalno viđa sa majkom, kako ga posećuje i kupuje mu poklone. Sramota ga je, kaže, da prizna da od nje nije dobio ništa, čak ni obećani kompjuter koji je mesecima iščekivao.
Danijel je svestan da je Tina njihov prvi susret iskoristila za ličnu promociju.
“Rođena majka me je iskoristila! Samo je htela da izvuče sebe na neki način, jer se u javnosti pojavila priča da me je ostavila kada sam bio mali”, kaže Tinin sin.
Kad dođe u Beograd, Danijel obično boravi kod mamine sestre Snežane, dok su ga majka i Zvezdan, za tri godine, samo triput ugostili u svojoj kući.
“Prestao sam da je zovem. Nekako me je sramota. Sada konačno imam i njen novi broj, ali nemam snage da ga okrenem. Bojim se da ću se još više razočarati”, drhtavim glasom priča Danijel.
Poznata pevačica je 2. januara sinu čestitala Novu godinu SMS porukom. Nije ga, kako kaže, ni pitala kako je. Rođendan mu je čestitala mesec dana ranije, jer je navodno pogrešila. Pokloni su u obe prilike izostali. Kad smo ga pitali šta bi poručio majci, Danijel je samo prošaputao: “NIŠTA!”

TINI PRETI ODUZIMANJE PASOŠA ZBOG NEPLAĆANJA ALIMENTACIJE!
Još pre tri godine poznata pevačica je tvrdila da je uredno plaćala alimentaciju za sina. Međutim, njen bivši muž Predrag Jovanović kaže da je samo tri godine plaćala po devedeset dinara. Sinu je pre godinu dana poslala 500 evra i to tek kada su joj na sudu zapretili da će joj ponovo oduzeti pasoš, koji joj je jednom već bio oduzet zbog neplaćanja alimentacije. Nekoliko meseci kasnije, Danijel je od majke dobio još 250 evra i to je bilo sve. Tina i Predrag se još uvek sude za alimentaciju. Poznata pevačica do sada duguje oko 3000 evra.

izvor: Svet, 30.1.2008

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  POSH pet vel 01, 2008 9:59 pm

Press- Novosti - Page 2 Lastscanru9.th
POSH
POSH

Broj postova : 28
Age : 35
Lokacija : Frankfurt
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Gost sub vel 02, 2008 5:59 pm

Press- Novosti - Page 2 Hv7-Scanda_thumb

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  popaj_zaa pon vel 04, 2008 2:47 pm

TINA IVANOVIĆ ZA ALO: MOJ SIN JE ŽRTVA!

Nakon velikih optužbi Tininog bivšeg supruga da Tina zapostavlja svoje djete i koristi ga za reklamu, Tina Ivanović o svemu je telefonski odlučila progovorit za dnevne novine "Alo".

Za Vas prenosimo dio razgovora: "Ne pada mi na pamet da pravim reklamu od sopstvenog deteta. Poručujem njegovom ocu da me se okane i da ne pravi medijski cirkus. Dete nije krivo, ono je žrtva"
popaj_zaa
popaj_zaa

Broj postova : 13
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Jummy pon vel 04, 2008 3:43 pm

popaj_zaa je napisao/la: TINA IVANOVIĆ ZA ALO: MOJ SIN JE ŽRTVA!

Nakon velikih optužbi Tininog bivšeg supruga da Tina zapostavlja svoje djete i koristi ga za reklamu, Tina Ivanović o svemu je telefonski odlučila progovorit za dnevne novine "Alo".

Za Vas prenosimo dio razgovora: "Ne pada mi na pamet da pravim reklamu od sopstvenog deteta. Poručujem njegovom ocu da me se okane i da ne pravi medijski cirkus. Dete nije krivo, ono je žrtva"


Popaje ovo obavezno postavi na grand forum Wink
Jummy
Jummy

Broj postova : 397
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Dragana1995 sri vel 27, 2008 9:29 am

Press- Novosti - Page 2 Skandi12
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho pet oľu 14, 2008 10:17 pm

Press- Novosti - Page 2 Pobedili-v

Tina za prsa izgubila titulu najlepših grudi od Karleuše

Srpski muškarci očigledno vole silikone. U našoj akciji najlepše grudi srpske estrade na prva četiri mesta su plasirane silikonske dive Tina Ivanović, Jelena Karleuša, Svetlana Ražnatović i Nataša Bekvalac.

Na samom začelju naše liste su folkerke koje nisu ugradile implantate u svoje poprsje. Najbolje plasirana je Nela Bijanić, dok su na samom začelju Lepa Brena, Biljana Jevtić i Dragana Mirković.
U fotofinišu za samo tri glasa pobedila je Jelena Karleuša ispred koleginice iz „Granda“ Tine Ivanović. Međutim, za Karleušu je glasano više puta sa istog broja, pa bi onda možda bilo tačnije da se Tina proglasi pobednikom. Bilo kako bilo, očigledno je da su čitaoci našeg lista mišljenja da obe imaju mnogo bolje grudi od ostalih koleginica.
Jelena Karleuša nije želela da komentariše ovu pobedu, ali je zato drugoplasirana Tina, koja je za prsa izgubila od JK, bila prezadovoljna kada smo je obavestili o rezultatima ankete.

- Jako mi je drago što me je publika odabrala. Veoma mi je stalo do njihovog mišljenja i mogu da kažem da sam ponosna na svoje grudi i majku prirodu koja mi ih je podarila - izjavila je za „Alo!“ Tina, naglašavajući time da nema silikone (čitaoci i obožavaoci ove pevačice na forumu se slažu da se ipak radi o silikonima).


Press- Novosti - Page 2 Pobedili

ZANIMA ME KOJI SU TO SA FORUMA?
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Tyanaaa pon oľu 31, 2008 6:55 pm

Press- Novosti - Page 2 Image006vw0.th Press- Novosti - Page 2 Imageyn3.th
Press- Novosti - Page 2 262m6gm
Tyanaaa
Tyanaaa

Broj postova : 21
Registration date : 23.03.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Tyanaaa pon oľu 31, 2008 7:03 pm

Press- Novosti - Page 2 Image021ei4.th
Tyanaaa
Tyanaaa

Broj postova : 21
Registration date : 23.03.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Tyanaaa pon tra 07, 2008 8:09 pm

Press- Novosti - Page 2 Image011vs8.th
Tyanaaa
Tyanaaa

Broj postova : 21
Registration date : 23.03.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Tyanaaa pon tra 07, 2008 8:10 pm

Press- Novosti - Page 2 1ua-1a-tin

Na samom kraju Bulevara Kralja Aleksandra, u luksuznoj krem-roze trospratnici, u sretnom trojstvu žive Tina Ivanović, njen verenik Zvezdan Anđić i umiljati mačak Ćira. Iako smo očekivali da će nas dočekati u nekom, njoj tako svojstvenom miniću i štiklama, pevačica je bila obučena jednostavno i odmereno: farmerke, košulja, prsluk...ali štikle nisu izostale. Srdačno se izljubivši sa ekipom ''Folk kluba'' čiji su prvi broj, kako kažu, čitali s uživanjem, poželeli su nam dobrodošlicu a domaćica je pohitala u kuhinju da pristavi kafu. Dok smo čekali da kafa provri sa Tinom smo ''pretresli'' neke od tekućih estradnih tema.
*Da li planiraš povratak u ''Grand''?
Ja zapravo iz ''Granda'' nikad nisam ni odlazila. Samo smo izlazak CD-a odložili za nekoliko nedelja. Ova izdavačka kuća je bez premca tako da bi mi bilo zaista krivo da se bilo šta izjalovi i to zbog lažnih tračeva i spekulacija.
*Kakve su reakcije publike na tvoj novi album?
Sjajne, već se nekoliko pesama izdvojilo. Najbolje su prihvaćene numere ''Bambus'' i ''Normalno'' za koju smo već uradili spot. Takođe, balade ''Crno mače pokislo'' i ''Miris ljubavi'' fenomenalno prolaze a u njihovim stihovima se pronalaze kako žene tako i muškarci. Poziva za gostovanja ima više nego ikad i to mi je najbolji pokazatelj kvaliteta ovog albuma. Nastupam, bukvalno, na prostoru cele bivše Jugoslavije! Veoma sam tražena i u Hrvatskoj, jedina sam od naših pevačica koja je nastupila u Makarskoj.
*Najavljivala si drastičnu promenu imiža a onda su, nakon samo nekoliko emisija u kojima si bila zakopčana do grla, opet ''sevnule'' butkice i dekoltei?
Znaš kako, prvenstveno osluškujem želje publike. Bilo je promena, pa smo se opet vratili minićima i uskim haljinama, a ne mora da znači da opet neće biti neke, treće promene imidža….
*Malo ko bi tebe mogao da zamisli kako obavljaš kućne poslove?
Zašto? Zanimljivo, ali ja baš volim da se bavim kućnim poslovima. Kuća mi je uvek tip-top sređena i kada sam sama, stalno nešto briskam, čistim… No, ukoliko me čeka ''generalka'' pošto nam je kuća velika, (a na spratu imamo još četiri spavaće sobe) obavezno u pomoć pozovem mamu i sestru. Svaka žena, pored svog osnovnog zanimanja, mora znati da čisti i kuva!
*Da li si angažovala arhitektu i enterijeristu prilikom opremanja kuće?
Ne, sve smo osmislili samo Zvezdan i ja. U horoskopu sam vaga a za nas vage kažu da smo umetničke duše i da imamo osećaj za lepo. Ukoliko vam se naš dom dopada - znači da je ova tvrdnja tačna!...
Tyanaaa
Tyanaaa

Broj postova : 21
Registration date : 23.03.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri tra 09, 2008 4:35 pm

evo i scan članka iz novina Folk Club!

Press- Novosti - Page 2 Scan0001sk2.th Press- Novosti - Page 2 Scan0002eo0.th Press- Novosti - Page 2 Scan0003yn3.th
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  x-tina sri tra 09, 2008 4:37 pm

Mihha, jesu to one hr novine?
x-tina
x-tina

Broj postova : 165
Registration date : 18.01.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Crni lepotan ned tra 27, 2008 3:03 pm

SEKA ALEKSIĆ IMA DVOJNIKA + PREMIJERA SPOTA TINE IVANOVIĆ!

Press- Novosti - Page 2 68509720js9

Vrlo popularna folk pjevačica Tina Ivanović nedavno je snimila svoj novi, kako se nagađa do sada najbolji spot u karijeri za trenutno najpopularniju pjesmu sa njezinog novog albuma pod imenom: "Bambus"! Naime, Tina je bez ikakvih obavijesti ili informacija snimila spot i totalno uzburkala estradu!

No jedno je folkshowbiz ekipi ostalo nezapaženo. Nakon našeg pregledavanja ovog spota uočili smo vrlo sličnu osobu trenutno najpopularnijoj folkerki Seki Aleksić.

Naime, u prvom trenu mislili smo da je Seka Aleksić bila glumica u Tininom spotu, no nakon još nekoliko pregledavanja i provjeravanja uočili smo neke različitosti.

Također, upitana je i Tina Ivanović je li istina da je Seka Aleksić glumila njezinom spotu.
Naime, Tina je demantirala izjavu i odgovorila: "Ne, to nije Seka, to je jedna cura koja strašno liči Seki Aleksić".

Ovo samo jedno govori... SEKA ALEKSIĆ IMA SVOJEG DVOJNIKA!

Izdvojili smo nekoliko fotografija iz spota kako biste se uvjerili u potpunu identičnost.

Press- Novosti - Page 2 73046102bu5

Press- Novosti - Page 2 39948214oq6
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Skorpija čet svi 01, 2008 12:19 am

hehe Ivana kao Seka Aleksic;) hehe
Skorpija
Skorpija

Broj postova : 13
Age : 36
Lokacija : Swedska/Helsingborg
Registration date : 16.04.2008

http://www.tina-ivanovic.com

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Dragana1995 čet svi 01, 2008 2:30 pm


TINA IVANOVIĆ DIGLA GRAND SHOW NA NOGE!
Tijekom nedavnog snimanja na "Grand Show"-u, popularna folk pjevačica Tina Ivanović doslovno je digla publiku na noge. Naime, na snimanju pjevala je svoj veliki hit sa novog albuma: "Bambus" i time zaplesala pjevajući uz svoje kolege u studiu!


Press- Novosti - Page 2 Tinagrandnt2
Press- Novosti - Page 2 Tinagrand2nq3
Press- Novosti - Page 2 Tinagrand3sk7
Press- Novosti - Page 2 Tinagrand4cc6
Press- Novosti - Page 2 Tinagrand5bf4
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Dragana1995 čet svi 01, 2008 2:31 pm

TINA IVANOVIĆ IPAK BILA UHIĆENA?!
Press- Novosti - Page 2 Tinauhienapm8
Nakon što su Tina Ivanović i njeni vjerni fanovi demantirali izjave kako je Tina uhićena na jednoj državnoj granici saznali smo o čemu se zapravo radilo...
Naime, kako tvrdi naš izvor, Tina i njezin dečko Zvezdan bili su uhićeni na mađarskoj granici zbog razloga što su vozili UKRADEN džip pod imenom: "BMW X5".
Nakon 24 sata Tina i njezin dečko pušteni su na slobodu pošto su uspjeli prikupiti dovoljno dokaza da dokažu da je automobil kupljen te da nije ukraden.
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Dragana1995 čet svi 01, 2008 2:35 pm

NOVE NAJAVE KONCERATA SAMO NA FOLKSHOWBIZ!
Press- Novosti - Page 2 W32-NAJAVE
Ekskluzivno samo za čitatelje našeg sajta donosimo najnovije i najsvježije NAJAVE KONCERATA gdje će nastupati naše mnogobrojne folk zvijezde... Ovaj put na raspolaganju vam je veliki izbor gostovanja:
Izdvojiti ćemo gostovanja Cece Ražnatović koja će po prvi puta pjevati u Hamburgu, kao i gostovanja Saše Matića, Osmana Hadžića, Bobana Rajovića, Mile Kitića, Jane Todorović, Donne Ares, Seke Aleksić, Selme Bajrami, Tine Ivanović, Dragane Mirković i Indire Radić!
Ako planirate otići na neki od najavljenih koncerata želimo Vam ugodnu zabavu i lijep provod...

Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sub svi 03, 2008 1:45 pm

PREBAČENO IZ DRUGE TEME!

TINA IVANOVIC: "Snimila bi duet sa Janom!"
U ekskluzivnom intervjuu za Janin Fan Sajt www.janaonline.eu folk zvezda sa mega hitovima "Bunda od nerca" , "Kabrio porshe" i "Zaljubljena", TINA IVANOVIC, pred izlazak novog albuma "Miris ljubavi" odgovara na raznovrsna pitanja!

STA MISLIS O JANI?
Tina Ivanovic: O SKORO svim pevacicama imam lepo misljenje, Janu sam upoznala i mislim da je super i kao pevacica i kao osoba. Toliko.

STA MILIS O "VIP PRODUKCIJI"?
Tina Ivanovic: Imam veoma lepo misljenje o "VIP PRODUKCIJI"!

DALI BI IZDALA ALBUM ZA "VIP PRODUKCIJU"?
Tina Ivanovic: Da, rado bi izdala album za "VIP"!

KAO STO SI NAM OTKRILA, JANU MNOGO VOLIS KAO KOLEGINICU,DALI BI SNIMILA DUET SA JANOM?
Tina Ivanovic: Kao sto sam vec rekla, o Jani imam lepo misljenje! Upoznala sam je jednom prilikom i imam samo reci pohvale. Naravno, rado bi snimila duet sa Janom!

MNOGI UPOREDJUJU NOVU NADU "VIP PRODUKCIJE" SNEZANU VIP SA TOBOM! STA TI MISLIS, DALI SE MOGU POVUCI PARALELE IZMEDJU VAS DVE?
Tina Ivanovic: Ja cu ti samo reci da sam cula da me porede sa tom devojkom, ali je ja jos uvek nisam videla!

PRE NEKOLIKO GODINA SE DIGLA PRASINA O NAVODNOM KOMENTARU SNEZANE DJURISIC, KAD JE JEDNOM PRILIKOM IZJAVILA DA JE "JANA SAMO BLJAK". SVE U SVEMU NEGATIVNO JE GOVORILA O JANI, STO PO MISLJENJU www.janaonline.eu TEAMA NE DOLIKUJE PEVACICI KOJA SAMU SEBE SMATRA VEOMA PROFESIONALNOM! STA TI MISLIS O TOME?
Tina Ivanovic: Sto se tice Snezane Djurisic, tu izjavu za Janu nisam cula, ali ako je tako, ne znam zasto je to rekla kad je Jana mlada, lepa i lepo peva...i ima pametnija posla nego da ogovara druge. Ja licno ne volim Snezanu pa sam na Janinoj strani.

DALI NA NASTUPIMA PEVAS JANINE PESME? AKO DA,KOJE PESME NAJCESCE PEVAS?
Tina Ivanovic: Naravno da pevam puno njenih pesama, a inace jedna od omiljenih mi je CENA TUGE, MILI MOJ i STARI PREVARANT...i ima stvarno jos puno. Obozavam njene pesme!

NA JANINOM FORUMU, koji se nalazi takodjer na www.janaonline.eu, TVOJI FANOVI SU OTVORILI TEMU POSVECENU ZAPRAVO TEBI! REDOVNO POSTAVLJAJU TVOJE NOVE FOTOGRAFIJE,MAKSIMALNO TE PODRZAVAJU! STA BI NJIMA PORUCILA?
Tina Ivanovic: VOLIM VAS PUNO!
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 2 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.