Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Press- Novosti

+13
heroina
Skorpija
Crni lepotan
x-tina
Tyanaaa
Miho
Dragana1995
popaj_zaa
POSH
Jugogirl
*Andrea*-Admin*
Jummy
MartinMatoMartin
17 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Crni lepotan sri svi 05, 2010 12:15 am

Zar ti stvarno misliš da Saša Popović postuje po forumima? Laughing Laughing Laughing
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Elmin fan sri svi 05, 2010 2:40 am

Ne mislim, samo prenosim.
Elmin fan
Elmin fan

Broj postova : 400
Lokacija : Novi Sad i okolina
Registration date : 11.02.2008

http://www.elmasinanovic.freeforums.org

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Crni lepotan sri svi 05, 2010 6:17 pm

Pa neko se dobro sprda sa onim lakovjernim. Smile
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Elmin fan čet srp 22, 2010 10:22 pm

Novi STARS
U POSETI KOD TINE


Press- Novosti - Page 5 Img6627.th Press- Novosti - Page 5 Img6628.th Press- Novosti - Page 5 Img6629.th
Elmin fan
Elmin fan

Broj postova : 400
Lokacija : Novi Sad i okolina
Registration date : 11.02.2008

http://www.elmasinanovic.freeforums.org

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Elmin fan sri ruj 01, 2010 3:24 pm

Novi STARS

Press- Novosti - Page 5 Img7062d
Elmin fan
Elmin fan

Broj postova : 400
Lokacija : Novi Sad i okolina
Registration date : 11.02.2008

http://www.elmasinanovic.freeforums.org

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho pon lis 18, 2010 11:52 pm

SCANDAL: EXKLUZIVNO: Tina Ivanović napustila Farmu!

Press- Novosti - Page 5 Tinavok1.th

Pevačica Tina Ivanović iznenada je danas posle podne napustila “Farmu”, nakon što joj je iz produkcije javljeno da joj je otac teško bolestan. Pevačica je, čim je saznala loše vesti, spakovala svoje stvari i otišla sa imanja u Lisoviću. Neposredno nakon napuštanja, Tina je ekskluzivno za Scandal.rs izjavila da joj je veoma žao što je zbog porodičnih problema morala da napusti imanje.
- Užasno sam potresena. Otac mi je u kritičnom stanju. Majka je sve vreme uz njega. Morala sam da dođem, da bih bila sa njima u ovom trenutku. Nikako ne bih želela da neko pomisli da sam napustila šou zbog sukoba sa Vendi. Žao mi je što sam izašla, između ostalog i zato što sam želela da joj pokažem zube. Ipak, ovo je viša sila – rekla nam je vidno potresena pevačica.


Zadnja promjena: Miho; sri lis 20, 2010 2:16 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri lis 20, 2010 2:06 pm

SVET: Vendi razjarila Tinine fanove

Press- Novosti - Page 5 Prtst.th

Uploaded with ImageShack.us

Sinoć je Vesna Vukelić osula paljpu po Tini. Napadala je Ivanovićevu do kasno u noć, takoreći do zore, sve ponavljajući nekoliko istih rečenica, ali i dodajući po neku novu "otrovnu žaoku", pa je u jednom od verbalnih okršaja, pomenula i Tininog sina, pitajući zašto on ne živi sa majkom... E, to je kap koja je prelila čašu! A kako reče Vendi, Tina je oponirala njenu priču. Sve je počelo tako što je Vukelićeva Aci pričala da je osmoro ukućana deset-petnaest minuta gledalo Marjana koji je ležao u spavaćoj sobi i držao ruku u gaćama, na šta joj je Tina rekla da to nije istina. Em, nije trajalo deset minuta, neko desetak sekundi, em je svemu dala drugu, preuveličanu dimenziju.

Tu je krenulo... i trajalo je satima i satima, Tina se i rasplakala, ukućani su je tešili, a u svakom direktnom diijalogu sa Vendi, bila je prilično staložena i branila je argumentovano svoje stavove. A Vendi, kao da je na sve to još više šizela. Odmah pošto po uživom prenosi, ali i po odgledanom snimku, koji se brzo našao na "Jutjubu", u kojem je "tamo neka Vendi" počela da proziva njihovu miljenicu Tinu Ivanović nastao je haos u redovima mnogobrojnih fanova seksipilne crnke. Kako kažu, zbili su redovi, upregli emocije i počeli da reaguju. Najžešći su bili fanovi iz Hrvatske, koji su se stali u Tininu obranu, i brže-bolje se priključili na društvenoj mreži "Fejsbuk" brojnim grupama koje "pljuju" Vesnu Vukelić.

"Pridružili smo se brojnim istomišljenicima diljem sveta, kako bismo gledaocima 'Farme' koji glasaju, ali i svim ostalima, skrenuli pažnju na ono što se dešava na imanju u Lisoviću. Bez pravog razloga i povoda tamo neka Vendi je napala Tinu. A Ivanovićeva je divna osoba! Mirna, tiha, radna, što se i videlo na 'Farmi', a uz to je i divan čovek i odličan pevač. Tina se našla na udaru ove lujke, koja je napadala već mnoge na 'Farmi', samo kako bi bila u centru pažnje. Na sreću, Tina joj je lepo odgovorila, ali se žena potresla i rasplakala... Ajmo, svi uz našu Tinu! Ona je najbolja!", između ostalog napisali su nam hrvatski fanovi Tine Ivanović.

Oni skreću pažnju da je Vendi bila bezobrazna prema njihovoj miljenici, da joj se unosila u lice, pretila prstom, a da pri tom nije bila ničim izazvana. "To je sve odraz nevaspitanja! Vendi ne može da podnese da ima status podređenog. Još jednom je pokazala da ima brojne komplekse, ali ne može ih lečiti na nedužnim ljudima u rijalitiju, nego neka potraži pomoć stručnog lica! A, hvala Bogu, takvih doktora bar ima i kod nas... Ona ne može mirno da posmatramo da je neko omiljen u društvu, nego radije će da sikće, vređa, napada, vređa, svađa se, samo da bi bila u centru pažnje... Ali, kome može takva osoba da bude uopšte zanimljiva sa svojim šikaniranjem?!", pitaju se obožavaoci iz Fan-kluba Tine Ivanović.
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri lis 20, 2010 2:10 pm

SCANDAL: Hrvatski fanovi stali u zaštitu Tine Ivanović: Vendi je iskompleksirana!

Press- Novosti - Page 5 Vendi20tina201.th

Odmah nakon što su pogledali video snimak u kojem je “tamo neka Vendi” počela da proziva njihovu miljenicu Tinu Ivanović, nastao je haos u redovima mnogobrojnih fanova seksepilne crnke. Odmah su se zbili redovi, a najžešći u osudi bili hrvatski fanovi, koji su odlučili da žestoko stanu u Tininu odbranu.
- Unošenje u lice, pretnja prstom, a da pri tom nije izazvana, zapravo su odraz njenog nevaspitanja, nemogućnosti da se nosi sa statusom podređene, ali i ocrtavanje pojedinih kompleksa, koje sigurno treba lečiti u primerenim ustanovama, kojih hvala Bogu danas ima! Ne mogu svi mirno da gledaju kako je neko omiljen u društvu, radije će izgubiti svoje dostojanstvo – ako ga još uopšte ostalo - kažu u hrvatskom FanClubu Tine Ivanović.
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri lis 20, 2010 2:14 pm

SCANDAL: Sin Tine Ivanović očajan zbog Vendinog napada na njegovu majku

Press- Novosti - Page 5 Vendiv.th

Pevačica Vesna Vukelić Vendi osudila je Tinu Ivanović što ne živi sa svojim sinom i rekla da joj je draži ku*ac njenog dečka nego sopstveno dete. Naime, dok je Tina mirnim tonom pokušavala da objasni Vukelićevoj da je pogrešno razumela jedan od njenih komentara, pevačica je počela da vrišti i unosi se Ivanovićevoj u lice.
- Ne može meni neki ku*ac da bude preči od mog deteta, što tebi očigledno jeste – vikala je Vukelićeva, dok se Tina bespomoćno branila. -Šta god da mi se dešavalo u životu i šta me je šibalo, moje dete je uvek bilo uz mene i onaj sa kim imam dete je sa mnom. Ne možemo ti i ja da pričamo jer je porodica kod mene kompaktna. Kod tebe nije! Kod tebe je neko ko nije tvoje dete, kao ni otac tvog deteta. Za mene je prava majka čije je dete 24 sata uz nju, a kod tebe to nije slučaj, tako da ti ne možeš da mi soliš pamet – objašnjavala je Vendi Tini, koja je u nekoliko navrata pokušala da prekine tu priču, što ste imali prilike da vidite juče na našem portalu.
Na ove Vendine bahanalije reagovali su Tinini fanovi, ali i njen verenik Zvezdan Anđić koji jeubeđen da Vnedi ljubomorna na njegovu dragu.
- Moju Tinu je najviše povredilo što joj je Vendi pominjala dete. Jako je boli nepravda. Za Vendi je opšte poznato da voli da napada i pljuje sve redom, što na farmi i radi, a na Tinu je ljubomorna zbog izgleda, hitova, svega. Ma, udavi narod. Tinin sin me je zvao u tri noću, kada se dešavala ta svađa. Jako se potresao zbog svega. Moja Tina se ne plaši nje, a nema ni razlog. Smešno mi je bilo kada sam čuo da mi živimo u robovlasničkom sistemu, što je totalna neistina – rekao je Zvezdan.
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri lis 20, 2010 2:19 pm

SCANDAL: Tina Ivanović pretila da će se ubiti ako se njenim roditeljima nešto desi dok je na Farmi

Press- Novosti - Page 5 Tina1unu.th

Pevačica Tina Ivanović, napustila je juče „Farmu“ jer je dobila informaciju da se njen otac šlogirao i da je u teškom zdravstvenom stanju. Čim je čula o čemu se radi, Tina je izašla sa „Frame“, vidno potrešena. Kako bismo saznali u kakvom zdravstvenom stanju se sada nalazi Tinin tata i kako je pevačica sve to podnela, kontaktirali smo njenog nevenčanog supruga Zvezdana Anđića.
– Sada je sve u redu, Tina je odmah otišla kod svojih roditelja, jer joj je bilo jako teško. Ćale joj je bio na svim neophodnim kontrolama, mora da prima injekcije. Međutim, čim je video svoju ćerku, odmah mu se stanje poboljšalo. Tini su na prvom mestu njeni roditelji i ona mi je sama rekla da ih pazim, jer su oboje u lošem zdravstvenom stanju. Pre nego što je ušla rekla mi je: „Pazi mi na roditelje, nemoj ništa da mi skrivaš. Ako se njima nešto desi ja ću se ubiti na „Farmi“. Moja dužnost je bila da joj kažem, što sam i uradio – rekao je Zvezdan, koji je presrećan što je Tina ponovo kod kuće.
– Drago mi je da je pored mene, jer mi je mnogo nedostajala. Međutim, njoj je žao što se nije pozdravila sa farmerima i bila je potrešena što je morala da ode, ali ponavljam roditelji su joj na prvom mestu, tako da je ovako ipak bolje. Ukoliko publika bude želela da se Tina vrati, postoje šanse da ponovo bude deo „Farme“ – rekao je Tinin suprug.
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri lis 20, 2010 2:23 pm

SCANDAL, KURIR, PRESS: Tina Ivanović: Vendi je budaletina, oterala mi je oca u bolnicu!

Press- Novosti - Page 5 Tina1n.th

Vendi je budaletina i slučaj za psihijatriju, zaključila je Tina Ivanović nakon što je napustila imanje u Lisoviću.
U kakvom se stanju nalazi tvoj otac?
- Njega je dotukla moja svađa sa Vendi! Inače, na njega sam povučena, tiha i sve uvrede gutam. Takva sam bila i u rijalitiju i to se odrazilo na njegovo zdravlje. Kad me je video, bilo mu je mnogo lakše. Za njega je sve ovo bio veliki šok, kao i za sve članove moje porodice. Prvo mu je izašlo nešto na desnom obrazu, pa na levom. Zatim mu je otekla leva ruka i brzo su ga odvezli u bolnicu. Sad je na kućnom lečenju, prima injekcije i nadamo se da će sve biti kako treba.
Kako sada gledaš na Vendino ponašanje?
- Ona nije normalna! Umislila je da je načitana, da je bogom dana, da može da pljuje svakog, najveće velikane naše muzike Cecu, Brenu, sve živo.
Zašto je baš na tebe udarila?
- Bilo joj je krivo što sam joj se suprotstavila.
Zvezdan ti je zamerio što si konzumirala alkohol.

- Da tamo nismo pili alkohol, završili bismo u „Lazi Lazareviću“! Sav taj pritisak, nervoza, nedostatak hrane… na Farmi deluju vrlo negativno. Zatim uđe neka osoba koja unese negativnu energiju. Mislim da će Vendi shvatiti da nije trebalo da mi dira u porodicu. Šta nju zanima moj život?! Ja se nisam mešala u njen. Ali takva je žena. Duševna joj je hrana da vređa druge ljude.
Jesi li se plašila da će te udariti?
- Ne. Ma, to je budaletina.
Hoćeš li dobiti honorar za boravak na Farmi?
- To mi uopšte nije bitno. Važno je da su moji roditelji, sestra, sin i Zvezdan dobro. Pare će se zaraditi, a porodica je porodica.
Zbog čega si izmislila trudnoću?
- Verovala sam da sam trudna, ništa nisam izmislila! Iskreno, i dalje mislim da sam u drugom stanju. Nadam se da ću sutra, posle analize krvi, čuti lepe vesti. Iako je test na „Farmi” pokazao da nisam u blagoslovenom stanju, nadam se da ću Zvezdanu konačno podariti dete.
Da li si se čula sa sinom? Planiraš li venčanje sa Zvezdanom?
- Moj sin i Zvezdan su sve vreme bili u kontaktu, odlično se slažu. Danas bi trebalo da se vidimo. Nakon cele situacije koja se desila sa mojim ocem, Zvezdan i ja smo, kada smo stigli kući, vodili ljubav kao nikada pre! Sa njim živim 14 godina i sada planiramo da se venčamo u crkvi. Ali, pre toga mi je potrebno generalno sređivanje – i psihološko i fizičko!
Na „Farmi” si se mazila sa manekenkom Jelenom Stožinić. Da li ti se sviđaju žene?
- Živa sam, a živi ljudi greše! Jelena i ja smo malo popile, opustile se i – samo smo se zezale. Potresla sam se zbog te situacije i sada snosim posledice. Ja nisam lezbijka! Nemam sklonosti ka istom polu, iako me na nastupima često startuju devojke. Ovo mi je prvi put da mi se nešto ovako dešava.
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri lis 20, 2010 3:12 pm

SVET: Vendi je za psihijatriju!

Press- Novosti - Page 5 Tinavok1.th

Folk pevačica Tina Ivanović morala je da napusti rijaliti “Farma” i seosko imanje u Lisoviću zbog teškog zdravstvenog stanja svog oca koji je doživeo moždani udar. Budući da joj je i majka bolesna, produkcija je odlučila da pevačici omogući da napusti ostale farmere i vrati se kući i u zagrljaj svog nevenčanog supruga Zvezdana. Iako je tek izašla iz “zatvora” uspela je da pregleda svu štampu koja je objavljivala razne tekstove o njoj, i mada je zadovoljna svojim učešćem, kaže da se mnogo nasekirala zbog tekstova o njenom “pipkanju” sa manekenkom Jelenom Stožinić, a za sve okrivljuje alkohol. O ostanku na imanju nije bilo ni govora u svetlu novonastale situacije... ”Naravno da sam izašla, porodica mi je najpreča od svega, mi smo i inače veoma povezani. Roditelji su mi najbitniji u životu i ne bih bila živa da se njima nešto dogodilo, a ja ostala u rialitiju. Produkcija je ispala fer što mi je dozvolila da odem, a novac je tu najmanje važan”, kaže Tina Ivanović za portal ”S Media” i dodaje: ”Sa Jelenom je bilo zezanje, malo smo popile i tako... Gledala sam u kameru pa vam se čini da sam glumila? Pa ima tu istine, mora malo da se skrene pažnja, to je rijaliti i to se očekuje. Zvezdanu nije bilo krivo, čak mi je rekao da bi nam se i pridružio... Nisam saznala kakve su reakcije bile u spoljnjem svetu, zaista nam ne cure informacije, ali možemo dosta toga da zaključimo iz pitanja koja nam postavljaju u intervjuima koje rade za nedeljne preglede”, priča folkerka. O svađi sa Vendi rekla je: ”Svi su videli kako se ponašam, nisam agresivna, a Vendi je osoba za psihijatriju, možda je bila i pod uticajem alkohola ili nečeg drugog, ne znam. Da me je napala sigurno bih joj uzvratila, sigurno. Nisam ljuta na ostale što me nisu zaštitili od nje, opet branile su me Jasmina Ana, Zlata i Jovana, ali opet, ne zameram im jer svako gleda sebe”, zaključila je Tina Ivanović kojoj su favoriti za pobedu Zlata Petrović i Ekrem Jevrić.
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Elmin fan sri lis 20, 2010 3:42 pm

Baš mi je žao što je morala tako brzo da izađe Neutral

Evo šta piše današnji BLIC:

Press- Novosti - Page 5 4582742_IMG_7593
Elmin fan
Elmin fan

Broj postova : 400
Lokacija : Novi Sad i okolina
Registration date : 11.02.2008

http://www.elmasinanovic.freeforums.org

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho sri lis 20, 2010 8:14 pm

Slažem se s tobom.... možda se vrati... moooožda! Tnx puno za info! Very Happy
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Elmin fan pet lis 22, 2010 1:07 am

Nadam se da će se vratiti, ona je jedina u ovoj sezoni za koju bih ja glasao.

Evo i članak iz KURIRA

Press- Novosti - Page 5 4605744_IMG_7598
Elmin fan
Elmin fan

Broj postova : 400
Lokacija : Novi Sad i okolina
Registration date : 11.02.2008

http://www.elmasinanovic.freeforums.org

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Miho ned stu 14, 2010 9:37 pm

PUNO VIŠE NOVOSTI POTRAŽITE NA NAŠEM FANCLUB-u www.tina-ivanovic.bloger.hr
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Press- Novosti - Page 5 Empty Re: Press- Novosti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.