Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selma Bajrami

+8
muhadina
Crni lepotan
Miho
REVOLUTION_JK
simpa_skrozzz
*Andrea*-Admin*
MartinMatoMartin
Jummy
12 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  simpa_skrozzz ned vel 03, 2008 4:49 am

Slazem se sa tobom u potpunosti,jer je posljednji cd bio BUM! I love you I love you
simpa_skrozzz
simpa_skrozzz

Broj postova : 54
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  Gost ned vel 03, 2008 10:16 pm

Extra baš sam sretna cheers Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  REVOLUTION_JK pon vel 04, 2008 3:38 am

Cd je bio i vise nego Bum!
Odlicno pjeva, jos bolje plese.
Svaka joj cast! Extra je...
REVOLUTION_JK
REVOLUTION_JK

Broj postova : 18
Registration date : 25.01.2008

http://www.karleusa.com

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  simpa_skrozzz pon vel 04, 2008 4:00 am

simpa_skrozzz
simpa_skrozzz

Broj postova : 54
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  simpa_skrozzz pon vel 04, 2008 3:52 pm

Na onovu cega si to zakljucila???
Ja mislim da je Selma jedna od skromnijih estradnih umjetnica,jednostavna,
dostupna javnosti,na ulici stati i popricati sa tobom njoj to ne smeta!
Nije joj slava udarila uglavu,da bi se vozala Jipovima,telohraniteljima i
drugim preparatima da bi privukla paznju prolaznika!
Taj video sam postavio da se vidi da zna pjevati u zivo i da zna plesati,
da to nije samo kad nastupa na grandu,vec je tako zivo i na njenim koncertima!
ZENA SIRENA uvjek daje maximum od sebe!
simpa_skrozzz
simpa_skrozzz

Broj postova : 54
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  Gost pon vel 04, 2008 5:15 pm

Selma je extra ima extra pjesme.A plesanje jee woowww,ludi ritam. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  simpa_skrozzz ned vel 17, 2008 6:45 am

Selma dobila jos jedan oskar za najbolju pjevacicu godine!!!Ma ona je vrh,vrhova! lol!
simpa_skrozzz
simpa_skrozzz

Broj postova : 54
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  simpa_skrozzz pon oľu 10, 2008 2:27 am

"U Tuzli, u zgradi gdje žive moji roditelji, kupila sam sebi stan. U istoj zgradi stanove imaju i moj brat i moja sestra sa porodicom. Samo u dva stana u cijeom ulazi ne žive porodice Bajrami, tako da ako iselimo te porodice, zgrada se komotno može zvati "Bajrami"", šaljivo je prokomentarisala "sirena" kupovinu stana u rodnom gradu. Zdravstveni problemi atraktivnu pjevačicu ne sprečavaju da realizuje sve zacrtane ciljeve. Jedan od njih bio je i spomenuti stan u Tuzli. Iako je po svoj prilici prihvatila poziv televizije "Nova" da gostuje u dugo najavljivanom šou "Farma", Selma Bajrami je prije toga odlučila mercedesovog džipa zamijeniti novim, ni manje ni više nego "Audijem A6".
Premda smo je nekoliko puta zamolili da nam pozira pored novog automobila, Bajramijeva je odbijala, zbog, kako često kaže, teške ekonomske situacije ljudi u našoj državi. To je jedini razlog što ne želi ni spominjati da je svog četvorotočkaša zamijenila novim i skupljim. Ali, kao što je poznato, "Audi A6" košta od 100.000 KM pa nadalje. Prema informacijama koje smo dobili, Selma je bila oduševljena crnim "audijem", te je bez imalo kolebanja odlučila da ga kupi. Sve pare je odmah iskeširala, a kako saznajemo, ni najmanje nije požalila zbog toga.
Da je Selmi krenulo u svim životnim aspektima potvrđuju i glasine po kojima je ponovo sretno zaljubljena, ali ovoga puta se sa svojim partnerom ne pojavljuje na javnim mjestima, isključivo zbog fotoreportera.
"Opekla sam se jer sam pričala o svojim vezama, ne obazirući se na moguće posljedice, pa sam rekla da više neću ništa da govorim o svojim partnerima. Imam nekoga sa kim sam sretna", nedavno je priznala Almiru Čehajiću Batku u televizijskoj emisiji "Ima ko da pita".
Bajramijeva odavno planira da se stambeno obezbijedi i u Sarajevu, gdje uglavnom provodi najviše vremena, iz razloga što su svi bitniji mediji u glavnom gradu BiH. S tim u vezi ne treba nas iznenaditi ako atraktivna pjevačica uskoro iskešira novac i za svoj novi dom u gradu na Miljacki. Zadovoljna estradna zvijezda, osim što održava uspješne nastupe širom BiH i Europe, počela je razmišljati i o novim pjesmama za sljedeći album. Na kraju možemo samo konstatovati da ako njen novi CD bude uspješan upola kao prethodni, atraktivna "Grandovka" moći će realizovati sve preostale ciljeva.
simpa_skrozzz
simpa_skrozzz

Broj postova : 54
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  Crni lepotan ned tra 27, 2008 11:04 pm

Selma Bajrami pobjedila u grupi za najbolje odjevenu pjevacicu u kojoj su se takmicile Dara Bubamara,Ana Kokic,Donna Ares i Indira Radic....

Sve folkerke punom snagom su se borile za svoje glasove no ipak uvijek samo jedan pobjeđuje. Pobjednica 1. kruga Selma Bajrami ulazi u veliko finale s kojom će se naći sve pobjednice u ukupno svih 5. krugova koji će biti održani!

Moramo napomenuti da je naša anketa pokupila neočekivanu popularnost! Naime, kako smo već pisali, u prvom krugu u roku od čak 3 dana prikupljeno je preko pet stotina (500) glasova! No nije anketa zaniteresirala samo naše posjetitelje već i velike novinarske ekipe!
Najpopularnije srbijanske novine "Kurir" objavile su članak u kojem predstavljaju našu anketu svojim čitateljima i posjetiteljima njihove službene stranice i navode ih da daju glas svojoj favoritkinji!
Još jednom se Nataši Petković koja je bila zadužna za ovaj članak veoma zahvaljujemo!
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  simpa_skrozzz ned svi 04, 2008 5:37 pm

Ma Selma je zakon!!!
Pobjeduje na svakom koraku¨!
simpa_skrozzz
simpa_skrozzz

Broj postova : 54
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  muhadina pon svi 05, 2008 12:20 am

nemogu je podnijet
muhadina
muhadina

Broj postova : 614
Lokacija : usa
Registration date : 29.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  Dragana1995 čet svi 08, 2008 1:47 pm

SELMI BAJRAMI UKRALI AUTOMOBIL!
Selma Bajrami - Page 2 Selma10
Bosansku folkerku Selmu Bajrami proteklog vikenda u Kelnu ojadili su za sada nepoznati lopovi, saznaje Kurir od izvora bliskog pevačici. Naime, trebalo je da Selma nastupi u diskoteci u ovom gradu i pre koncerta svratila je sa domaćinima do lokalnog restorana na večeru. Dok je folkerka uživala u klopi sa prijateljima, trenutak su iskoristili za sada neidentifikovani lopovi i ukrali Selmin novi automobil „audi A6“ - tvrdi izvor Kurira blizak ovoj folkerki:
- Da nesreća bude veća, Bajramijevoj su se u autu nalazile papreno skupe haljine poznatih svetskih kreatora i nakit od neprocenjive vrednosti. Kad je pevačica izašla iz restorana i uvidela da joj na parkingu nema ljubimca na četiri točka, izbezumila se - dodaje nas izvor. Odmah je alarmirana policija, koja se pred restoranom našla u roku od nekoliko minuta, ali lopovi su već bili daleko. Ne mogavši da dođe sebi od šoka, Selma je otkazala nastup i presedela celu noć kao na iglama čekajući vesti od policije.
- Automobil je pronađen u subotu pre podne, na jednom parkingu na periferiji Diseldorfa. Iz njega je iščupana jako vredna oprema, muzički uređaji... a počiniocima ovog nedela smetao je čak i retrovizor, koji je bio polomljen, kao i levi prozor. „Audi“ je zagreban na nekoliko mesta i očekuje se procena štete, ali ona koja je nastala krađom haljina i nakita je neprocenjiva - zaključuje naš izvor.
Inače, verodostojnost ovih informacija pokušali smo da proverimo i od pokradene pevačice, ali do zaključenja ovog broja nismo uspeli da stupimo s njom u kontakt jer je Selma bila nedostupna.
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  petra pet svi 09, 2008 12:32 am

superr je obozavam njene stare sve pesme..otvori se zemljo, skorpija, ne mogu da te voli, nije vise 18 meni, ne mogu te voljet ko pre itd
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  simpa_skrozzz sub svi 10, 2008 1:46 am

Da ima super pjesme...
Jos malo pa ce zavladat estradom u potpunosti...

Evo jedan intervju sa Selmom,jako zanimljiv

„DONA ARES JE ZAPRAVO AZRA, ALI SE STIDI SVOG IMENA!
Intervju Selma Bajrami! Dešavanja u životu najveće bosanske folk zvezde Selme Bajrami ne prestaju da pune novinske stupce, mada, u poslednje vreme je ima znatno manje u domaćim tabloidima.

Razlog je, kaže, nedostatak vremena da novinarima iz Srbije izađe u susret.
“U Beograd dolazim samo kada snimam ’Grandove’ emisije - otpevam pesmu i odmah palim nazad, jer me čeka milion obaveza. Trenutno malo odmaram u Sarajevu, u Tuzli živim, a svaki slobodni trenutak koristim da skoknem kod dečka u Stokholm“, objašnjava Selma.
• Kod dečka u Stokholm?! Znači, Selma nam se napokon zaljubila.
Četiri meseca sam u vezi s mladićem koji je nepoznat javnosti, i dok je tako - dobro je! Sebi sam obećala da partnere više neću eksponirati, jer je to u prošlosti bilo destruktivno po naš odnos. Najvažnije je da mi je trenutno lepo.
Jesi li zadovoljna kako je tvoj poslednji CD prihvatila publika u Srbiji? Čini se da je pesma „Kakvo telo Selma ima“ bila daleko slušanija od novih.
Prezadovoljna sam! Izdvojilo se nekoliko hitova, što potvrđuje veliki broj nastupa koje imam. Novi album neću objavljivati sigurno još godinu dana, ali ću izbaciti jedan singl. Snimiću i nekoliko spotova za pesme s aktuelnog CD-a, jer on to zaslužuje.
Tvoje kolege iz Bosne se nisu proslavile na ovogodišnjem „Grand festivalu“. Zašto ti nisi učestvovala?
Žao mi je što nisam imala vremena da odaberem adekvatnu pesmu, jer smatram da je „Grand festival“ nešto najbolje što se u poslednje vreme desilo na muzičkoj sceni Balkana. Prošle godine je trebalo da učestvujem sa „Ostrvom tuge“, ali su čelnici festivala smatrali da je pesma isuviše dobra i da je treba čuvati za album. Dodala bih i da je Aca Lukas ove godine zaista bio najbolji.
Nakon dueta s Lukasom, šuškalo se da ste više od prijatelja?
Aca je moj super drug i verujem da se tim pričama smejao, baš kao i ja. Sada se piše da je u vezi s Danijelom Vranić, ali pitanje je koliko je i to tačno.
Ukoliko je to istina, misliš li da je Danijela adekvatna zamena za tebe?
Pošto s Lukasom nisam bila intimna, ni on, a ni ja, ne možemo da znamo da li mi je Danijela dostojna zamena (smeh)...
Dona Ares je izjavila da ste jednako popularne u Bosni, ali da je ona van granica zemlje mnogo veća zvezda.
Ili ima kompleks niže vrednosti ili me se plaši. Za nastup uzimam 6.000 evra, a privatne zabave naplaćujem i do 10.000. Dnevno primim i po dvadesetak poziva, ali cenu ne spuštam. Dona o tolikom honoraru može samo da sanja. Da bi toliko uzela, mora da odradi tri tezge! U Srbiju želim da uđem na velika vrata i da napravim solistički koncert u Centru „Sava“, kako i dolikuje najvećoj bosanskoj zvezdi, a ne da pevam po nekakvim birtijama. Da se razumemo, ne osporavam Donin kvalitet i muzičko obrazovanje. Žena je ubola jedan hit, ali da se ne lažemo, da nije bilo Dženana Lončarevića - ni sad niko ne bi znao za nju. Na kraju krajeva, publika daje sud, iako me niko ne može ubediti da je ljudima draže da gledaju nju nego mene. Eto, to ću vam reći o Doni, pardon Azri. Da, žena se stidi svog, tako lepog imena.
Seka Aleksić je nedavno u „Skenderiji“ pevala pred 8.000 ljudi. Jesi li joj kao koleginica iz Bosne tom prilikom pružila podršku?
Bila sam u Sarajevu, ali sam te večeri odmarala. Samo sam jednom otišla da pozdravim i podržim koleginicu, i to upravo Seku, kada je pevala u „Akvi“, a ona je prošla pored mene, kao pored turskog groblja, kroz zube promrmljavši „ćao“. Ne znam da li je bila pijana, ali me je to povredilo i razočaralo. Kao najveća zvezda u Bosni, ispala sam šmeker i otišla da je podržim, da bi ona posle izjavila da se toga i ne seća. Znam iz pouzdanih izvora da je za koncert prodala manje od 5.000 karata, a ne 8.000, kao što su objavili. Dabogda joj došlo i 20.000 ljudi na koncert, meni bi bilo drago, ali nema potrebe da se lažemo. Isto je bilo i s Mostarom, gde je, navodno, na stadionu bilo 80.000 ljudi.
Često ističeš da ste Jelena Karleuša i ti neshvaćene. Šta pod tim podrazumevaš?
Karleuša je veliki borac. Ona je od svojih sto posto iskoristila i dala trista. Devojka ima finog momka, blistavu karijeru, trudna je, prava je seks bomba, a to ljudima izgleda smeta. Ni ona ni ja nismo seljanke koje su do juče plevile luk i kopale krompir. Odrasla sam na selu i toga se ne stidim, ali nikada nećete čuti da pišem knjigu, a do juče sam, na primer, orala njivu.
Zašto te šest godina nije bilo u „Grandu“?
Sale je divan čovek koji je u meni prepoznao kvalitet. Kad god se sretnemo, izljubim ga ko rođenog brata. Zahvalna sam mu što ima poverenja u mene i što u njegovoj izdavačkoj kući imam sjajan tretman. Problem između nas je napravio moj bivši menadžer, koji mu je ostao dužan 10.000 evra. Kada sam prekinula saradnju s njim, pokušavao je da me uništi na sve moguće načine. Neću posustati u borbi, jer izdržavam celu porodicu. Za mene nema predaha, iako estradu mrzim i prezirem iz dna duše. Ponekad bih više volela da sam daktilografkinja ili čistačica, samo da ne gledam i ne čujem šta se sve tu dešava. Hiljadu puta sam umela da zaplačem zbog laži, neistina i podmetanja.
Često ističeš da si neshvaćena, kao i Jelena Karleuša. Šta pod tim podrazumevaš?
Karleuša je veliki borac. Ona je od svojih sto posto iskoristila i dala trista. Devojka ima finog momka, blistavu karijeru, trudna je, prava je seks bomba, a to ljudima izgleda smeta. Ni ona ni ja nismo seljanke koje su do juče plevile luk i kopale krompir. Odrasla sam na selu i toga se ne stidim, ali nikada nećete čuti da pišem knjigu, a do juče sam, na primer, orala njivu.
Na sceni si živa vatra, i tvoji nastupi su uvek nabijeni erotikom, pa se obožavaoci konstantno pitaju jesi li takva i u intimnim trenucima.
Nije fora da otkrijem. Neka i dalje maštaju o tome... Sa druge strane, o seksu nikada javno nisam „duboko“ pričala, pre svega zbog svojih roditelja, koje bi to sigurno pogodilo. Karijeru nikada nisam gradila na skandalima i intrigantnim izjavama, pa nema ni sada potrebe za time.
Zašto te šest godina nije bilo u „Grandu“?
Sale je divan čovek koji je u meni prepoznao kvalitet. Kad god se sretnemo, izljubim ga ko rođenog brata. Zahvalna sam mu što ima poverenja u mene i što u njegovoj izdavačkoj kući imam sjajan tretman. Problem između nas je napravio moj bivši menadžer, koji mu je ostao dužan 10.000 evra. Kada sam prekinula saradnju s njim, pokušavao je da me uništi na sve moguće načine. Neću posustati u borbi, jer izdržavam celu porodicu. Za mene nema predaha, iako estradu mrzim i prezirem iz dna duše. Ponekad bih više volela da sam daktilografkinja ili čistačica, samo da ne gledam i ne čujem šta se sve tu dešava. Hiljadu puta sam umela da zaplačem zbog laži, neistina i podmetanja.
U više navrata si spektakularno najavljivala svoj solistički koncert u rodnoj Tuzli, koji još nije održan.
Sve je bilo isplanirano i pripremljeno, a onda su se neplanirano desile te dve operacije slepog creva, koje su me fizički potpuno izbacile iz forme. Uz to, još uvek jurim jake sponzore, bez čije je finansijske podrške nemoguće napraviti koncert na svetskom nivou, što mi je cilj. Čim se sve kockice sklope, održaću koncert za pamćenje, kakav moji sugrađani nisu videli na našem tlu. Nisam opterećena koliko ću ljudi sakupiti, koliko time da sve bude na najvišem nivou, jer je publika, koja je punih deset godina uz mene, to definitivno zaslužila.
Budući da ne kriješ da dobro zarađuješ, ne treba da čudi što si nedavno u jednoj zgradi kupila čak tri stana.
Da, kupila sam tri stana, a moj brat četvrti, tako da smo sada u Tuzli svi na okupu. Ne trošim novac na gluposti, jer mi je cilj da iza sebe nešto ostavim, a nekretnine će uvek imati vrednost. Na kraju krajeva, sada mogu mirno da spavam ne strepeći da li će me komšija probudi nekom lupnjavom ili dernjavom. Kada si javna ličnost svi te špijuniraju, prate kad odeš, kad se vratiš u stan... Meni to ne treba. Ako već mogu sebi da priuštim miran i lagodan život, zašto bi to nekome smetalo.
PROBALA SAM KOKAIN!
Za kratko vreme si imala dva kritična napada slepog creva. Kako ti je sada?
Odlično! Imam čak dva, tri kilograma viška, pa sam na dijeti. Problem mi je da skinem stomak posle operacije, ali sam genetski vitka i uvek sam imala pločice, iako nikad nisam vežbala. Kada mi je pozlilo u Belgiji, bukvalno me je deset sekundi delilo od smrti i, da me odmah nisu „otvorili“, sada ne bih bila među živima. Uredniku lista koji je objavio da sam sve to izmislila poručujem da ću mu uskoro zatvoriti novine i da ću sudskim putem tražiti astronomsku odštetu za uvredu i klevetu. I ne samo ja, već i veliki broj mojih kolega. Kada je o takvim stvarima reč, moramo biti ujedinjeni.
Neki mediji su objavili da ti je zapravo pozlilo, jer si se predozirala narkoticima.
Ma ubijam se drogom, evo ne znam više gde udaram (smeh)... Nije mi jasno zbog čega je priča o drogi još uvek tabu? Ko god ti kaže da nije nikad probao, znaj da te laže. Kolege koje pričaju protiv toga, pa čak i neki političari - svi lažu i svi je konzumiraju. Jednom sam otkrila da sam probala travu i kokain i oni se uhvatili toga kao da je Selma najveći narkoman na planeti. Probati drogu i koristiti je - to su dve različite stvari. To je sada iza mene i ne ponovilo se nikad više. Nemam šta da krijem i neka me ostave na miru s takvim pričama.
simpa_skrozzz
simpa_skrozzz

Broj postova : 54
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  petra pon svi 12, 2008 1:01 pm

opa mozda mi nekad bude i komsinica
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  simpa_skrozzz uto lip 03, 2008 1:01 pm

Kako to mislis,komsinica??? lol!
simpa_skrozzz
simpa_skrozzz

Broj postova : 54
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  simpa_skrozzz uto lip 03, 2008 1:04 pm

Selma Bajrami snima spot za pjesmu "Korak do nervnog sloma" u reziji Dejana Milicevica!
I polako priprema nove pjesme za cd,koji ce izaci sljedece godine! queen
simpa_skrozzz
simpa_skrozzz

Broj postova : 54
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  petra uto lip 03, 2008 2:44 pm

simpa_skrozzz je napisao/la:Kako to mislis,komsinica??? lol!
pa ja zivim u Stockholmu Very Happy
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  muhadina sri lip 04, 2008 9:52 pm

ja sam je na fl vidzala kad je bila zivila
muhadina
muhadina

Broj postova : 614
Lokacija : usa
Registration date : 29.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  petra ned lip 08, 2008 1:34 am

Selma Bajrami - Page 2 116-01_thumb
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  petra ned lip 08, 2008 1:34 am

Selma Bajrami - Page 2 Ym4-02_thumb
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  petra ned lip 08, 2008 1:35 am

Selma Bajrami - Page 2 5vy-03_thumb
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  petra ned lip 08, 2008 1:35 am

Selma Bajrami - Page 2 Mz1-04_thumb
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  muhadina ned lip 08, 2008 2:00 am

super slike
muhadina
muhadina

Broj postova : 614
Lokacija : usa
Registration date : 29.01.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  heroina ned lip 08, 2008 12:16 pm

ima par dobrih pjesema...ali mislim da joj je slava malo udarila u glavu budući da se samoinicijativno proglasila najboljom bosanskom pjevačicom Rolling Eyes
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Selma Bajrami - Page 2 Empty Re: Selma Bajrami

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.