Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danijela Vranić

4 posters

Go down

Danijela Vranić Empty Danijela Vranić

Postaj  Crni lepotan pon tra 14, 2008 1:40 pm

DANIJELA VRANIĆ OSTAVILA POLITIČARA ZBOG ACE LUKASA!

Danijela Vranić 23925655yk9

Atraktivna pevačica je izvesno vreme bila u vezi sa Draganom Jovanovićem, predsednikom Opštine Topola i potpredsednikom Nove Srbije, kada je paralelno počela da se zabavlja sa svojim kolegom. Iako je prvih nedelja krila da je sa Lukasom prekoračila granicu prijateljskog odnosa, zajedničko pojavljivanje na "Oskaru popularnosti" u Banjaluci i očigledno specifičan odnos između njih pokrenuli su priče o romansi dvoje kolega. Uz to, Danijela je izjavom za “Svet” da je u vezi i da je ludo zaljubljena dodatno podgrejala čaršijska nagađanja. Doduše, radoznaloj javnosti nije želela da otkrije identitet svoje srodne duše.
Nedelja za nama umnogome je rasteretila Vranićevu. Sigurna u svoja osećanja i uspeh veze s Acom Lukasom, “Grandova” ekskluzivka je raskinula s Jovanovićem. Tim povodom, insajder koji je želeo da ostane anoniman za “Svet” kaže: “To je bio logičan sled događaja. Ne biste verovali kako se Aca ophodi prema Danijeli. Svaka žena bi poželela da ima uz sebe takvog muškarca i džentlmena. Često ponavlja kako je ona ona prava i kako ga slična osećanja nisu obuzimala od razvoda sa ženom. Ma, da ga vidite, ne biste ga prepoznali.”
Slučajno ili ne, tek Acina bivša žena Nataša i Danijela Vranić fizički veoma liče – od fizionomije lica, preko duge smeđe kose, do visine...
Pre nego što se pročulo da Danijela “deli postelju” sa Draganom Jovanovićem, po estradnim kuloarima se sve glasnije šuškalo da je seksepilna pevačica u tajnoj vezi sa hrvatskim tajkunom Stipom Lijanovićem, direktorom zagrebačkog ogranka porodične mesne industrije. Navodno, “kraljica splavova” je “kralja pršuta” preotela od koleginice Ane Nikolić i tako joj se revanširala za Matiju Ćorkovića.
Da afera sa milijarderom Lijanovićem nije bez osnova, potvrdio je i sam Stipe kada se pre nekoliko nedelja smišljeno pojavio na Danijelinom nastupu u klubu “Teatro”, i ne sluteći da će se njegovoj tihoj patnji na sceni a kasnije i u separeu pridružiti upravo novi dečko – Aca Lukas. Kako je ugledao suparnika koji ga je zasenio, Lijanović je pokupio pinklice i napustio lokal. “Ma, to je trebalo videti. Stipe je čuo da je Danijela sa Acom, ali mislim da u to nije verovao, pa je, kao i mnogo puta ranije, došao na njen nastup ne bi li joj skrenuo pažnju. Mislim da Lijanović i Vranićeva nisu ništa imali, ali da se on na sve načine trudio da je smuva”, tvrdi naš izvor.
Bilo kako bilo, čini se da Danijelina i Acina emotivna veza zasad uspešno prkosi i odoleva iskušenjima. E sad, hoće li tako i ostati, pokazaće vreme...
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Danijela Vranić Empty Re: Danijela Vranić

Postaj  Crni lepotan pon tra 14, 2008 1:45 pm

Danijela Vranić DanijelaVranic%20v Danijela Vranić Text5%20v

DISKOGRAFIJA

2004 - Singl

01. Reci da il ne

2005/6 - Singl

01. Bogata, poznata

2006 - Da ne vidi ona

01. Da ne vidi ona
02. Ne mogu godinama
03. Voli me, ne voli
04. Ti mi nisi siguran
05. Bogata, poznata (Hi-energy Remix)
06. Nedodirljiva
07. Ulazis u krv
08. Nisam ja od leda
09. Miris problema

Izdavac: GRAND Produkcija


Zadnja promjena: Crni lepotan; pon tra 14, 2008 3:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Danijela Vranić Empty Re: Danijela Vranić

Postaj  Crni lepotan pon tra 14, 2008 1:47 pm

I TO SAM JA: Danijela Vranić

Danijela Vranić 4_0


Atraktivna pevačica Danijela Vranić priznala nam je da je veliki patriota, da pred spavanje pojede sto grama čokolade, da za nju sloboda nema cenu i još mnogo zanimljivih sitnica o sebi. Pročitajte koja je njena destinacija iz snova i šta za nju znači uspeh...


Anegdota: Jedne godine krenula sam na koncert sa kolegom. Morali smo da putujemo trajektom. Tek na brodu shvatila sam da nisam ponela scensku garderobu. Bila sam u šoku. Ispričala sam kolegi, on me je najpre gledao, pa mi je rekao da je najvažnija energija i da će i on ostati u ležernoj garderobi. Tako smo i nastupali. Pomalo me je bilo stid jer sam se plašila da ljudi ne pomisle da sam na taj način izrazila nepoštovanje. Ipak, sve je prošlo kako treba.


Ne volim kad me probudi... moj komšija koji živi iznad mene.

Odbijaju me muškarci... koji su bez stila i manira.

Kada pada kiša, mislim na... drvenu kućicu u planini, a ja sedim pored prozora i posmatram je kako pada.

Pre nego što legnem, obavezno... pojedem sto grama čokolade, obavim ličnu higijenu i naštelujem TV da se isključi

Pre nego što izađem na Grand scenu... svaki put zamislim kako će sve to izgledati na televiziji i pokušam da zamislim da sam ja ispred malog ekrana. Nekada me ponese energija, pa sve ispadne i bolje nego što sam očekivala. Uzbuđena sam pre nego što se otvore vrata koja vode do scene, a ako se to oduži onda se unervozim.

Volim da vidim... kako pada prvi sneg, to me čini srećnom. Kada sam bila mala, mama me je stalno budila kada padne prvi sneg da me iznenadi.

Najčešće se smejem... porukama drugarice Jelene Trifunović. Ona mi šalje poruke ozbiljne sadržine u kojima se kriju šale.

Rastužim se kad... vidim napuštene ili povređene pse pored puta.
Najsrećniji dan u mom životu bio je... teško mi je da izdvojim. Uvek sam srećna kada se probudim ujutru, a shvatim da je preda mnom ceo dan bez obaveza što je mnogo retko u poslednje vreme. Takođe, radujem se svaki put kada idem u posetu kod roditelja u Valjevo.

Da nisam pevačica... opet bih bila isto to.

Najbolje mesto za vođenje ljubavi je... ...


Danijela Vranić 4_1

Kada bih otišla iz ove zemlje živela bih... s obzirom na to da sam patriota pokušavala bih da ostanem u svojoj zemlji koliko god je to moguće. Fasciniraju me turistička mesta ali na dve nedelje.

Uspeh je... zaokružiti svoj život i pronaći idealnu polovinu. Treba ostvariti neke standarde koje si sebi postavio. Po meni, sreću čine male stvari, a ne samo uspeh u poslu. Za sebe mislim da sam srećna, samim tim što sam slobodna, a to je najveća vrednost koja nema cenu.

Blam me je da... ne znam, ne mogu da se setim. Inače, dobro se kontrolišem. Svakome se dešava da mu je jezik brži od pameti ali to nije strašno. Što se tiče krupnih stvari, za njih uvek ima vremena da se dobro razmisli.

Neostvarena želja mi je... nemam ih, većinu sam ostvarila ili ih ostvarujem.

Kada naiđe „žuta minuta“... spadam u osobe koje su impulsivne. Reagujem u trenutku, koji me ponese, pa se kasnije malo i pokajem ako sam nekog uvredila. Ponekad bi trebalo da spustim loptu. Često se ispostavi da je jutro pametnije od večeri.

Slomljeno srce lečim... inače, ekspert sam za lečenje tuđih slomljenih srca. Kod mene je sve crno ili belo, nema sredine. Sve što me muči rešavam istog trenutka. Kada stavim tačku, tako je i nema povratka. Niko nije zaslužio da patim za njim, a da jeste, prešla bih mu preko mnogo toga i nastavila dalje sa njim.

Jutarnju kafu pijem... sama i tako najviše volim jer me užasava gomila pitanja, a kada se probudim ne volim uopšte da pričam.

Sebe prekorim zbog... svakodnevno, s obzirom na to da sam vernik, a čovek napravi milion grešaka zbog kojih se kaje. Ipak, mislim da je to dobra stvar jer tako čovek pokušava da bude bolji svakim danom.

Koliko imam sreće u životu... hrabro koračam kroz život, sve odluke donosim zrelo i nikada na brzinu. Ne pravim neke velike greške, a sve što zamislim to i ostavrim, tako da me sve to čini srećnom.

Volela bih da upoznam... nekako nisam imala afiniteta prema nedodirljivim stvarima. U životu je sve dostupno i ništa nije veliko. Čovek, najpre, treba da ceni sebe.

Moja amajlija... imam osveštani krst iz crkve Svete Petke.

Destinacija iz snova... na planeti postoje zaista predivna mesta, a za mene je, ipak, najlepši predeo na planini Povlen na kojoj sam letos provela mesec dana sa roditeljima.

Za mene život ne bi imao smisla bez... toga da se jednog dana ostvarim kao majka.

Najveći izazov... spadam u ljude koji vole ekstremne sportove i sve da probaju. Vozila sam reli džiopove, letela paraglajderom, skijam na vodi, snegu... Ima još mnogo toga što nisam probala, a nekako sam vremenom postala pomalo i kukavica, što dolazi sa zrelošću. Moja majka koja najbolje poznaje moj temperament obavezno me opomene kada negde krenem da ne isprobavam baš sve.

Moji uzori... najveći mi je moja majka. Ona je jaka i požrtvovana osoba od koje sam mnogo naučila. Kao dete to nisam shvatala, a sada to cenim. Čini mi se da sam i ja nesvesno postala kao ona.

Greškom u odevanju smatram... kada si žrtva mode i obučeš nešto u čemu se ne pronalaziš. Vidi se kada nisi svoj nego si nečija kopija.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Danijela Vranić Empty Re: Danijela Vranić

Postaj  Jummy pon tra 14, 2008 3:39 pm

Crni lepotan je napisao/la:Danijela Vranić DanijelaVranic%20v Danijela Vranić Text5%20v

DISKOGRAFIJA

2004 - Singl

01. Reci da il ne

2005/6 - Singl

01. Ne mogu godinama

2006 - Da ne vidi ona

01. Da ne vidi ona
02. Ne mogu godinama
03. Voli me, ne voli
04. Ti mi nisi siguran
05. Bogata, poznata (Hi-energy Remix)
06. Nedodirljiva
07. Ulazis u krv
08. Nisam ja od leda
09. Miris problema

Izdavac: GRAND Produkcija

Za prvi singl nikad cuo.

A 2005/06 je izdala singl ali ne pesma Ne mogu godinama vec Bogata,poznata za koju je uradila remix na CD Wink
Jummy
Jummy

Broj postova : 397
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Danijela Vranić Empty Re: Danijela Vranić

Postaj  Crni lepotan pon tra 14, 2008 4:02 pm

Diskografiju sam preuzeo sa drugog sajta, tako da nije moja greška.

SPOT - DA NE VIDI ONA

Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Danijela Vranić Empty Re: Danijela Vranić

Postaj  Dragana1995 čet svi 08, 2008 1:05 pm

Crni lepotan je napisao/la:Diskografiju sam preuzeo sa drugog sajta, tako da nije moja greška.

SPOT - DA NE VIDI ONA




super je ali lepse joj stoji duga kosa
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Danijela Vranić Empty Re: Danijela Vranić

Postaj  Dragana1995 čet svi 08, 2008 1:10 pm

KRATKA KOSA


Danijela Vranić M_0e2110
Danijela Vranić M_66a010
Danijela Vranić M_91dd10
Danijela Vranić M_ccfa10
Danijela Vranić M_d7dc10
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Danijela Vranić Empty Re: Danijela Vranić

Postaj  Dragana1995 čet svi 08, 2008 1:11 pm

dUGA KOSA
Danijela Vranić M_616010
Danijela Vranić M_c06f10
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Danijela Vranić Empty Re: Danijela Vranić

Postaj  petra pon svi 12, 2008 2:05 pm

nije losa mada je ja bas nesto ne volim svidja mi se pesma da ne vidi ona
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Danijela Vranić Empty Re: Danijela Vranić

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.