Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanja Savic

+10
heroina
*~Sandra~*
MartinMatoMartin
Tyanaaa
Crni lepotan
Jugogirl
Miho
POSH
muhadina
mysterX
14 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Tanja Savic Empty Tanja Savic

Postaj  mysterX pon oľu 10, 2008 2:44 pm

MLADA,LIJEPA,ZA KRATKO VRIJEME POSTIGLA USPJEH KOJI PJEVACI KOJI SE GODINAMA BAVE ,SANJAJU...

ODMAH JE OSVOJILA SIMPATIJE PUBLIKE,PA DA CUJEMO I VASE MISLJENJE!


Tanja Savic Image_293_scan00361
mysterX
mysterX

Broj postova : 79
Age : 36
Registration date : 30.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  Gost pon oľu 10, 2008 10:26 pm

Lijepa,Extra djevojka,njene pjesme lijepee... extra je tanjja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  mysterX sri oľu 12, 2008 11:26 pm

zlatnik

mysterX
mysterX

Broj postova : 79
Age : 36
Registration date : 30.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  muhadina ned oľu 23, 2008 7:31 pm

extra je ima super glas
muhadina
muhadina

Broj postova : 614
Lokacija : usa
Registration date : 29.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  POSH ned oľu 23, 2008 9:47 pm

Tanja je Super! flower
POSH
POSH

Broj postova : 28
Age : 35
Lokacija : Frankfurt
Registration date : 17.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  Miho ned oľu 23, 2008 11:14 pm

Meni je stvarno super ova nova pjesma Zlatnik! zaista lijepo
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  Jugogirl uto oľu 25, 2008 1:45 pm

Super pevacica odlicno peva Very Happy jel neko zna kada ce biti novi album Question
Jugogirl
Jugogirl

Broj postova : 90
Age : 35
Lokacija : Nemacka
Registration date : 16.01.2008

http://www.Jana-Forum.com

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  Crni lepotan uto oľu 25, 2008 2:03 pm

Pa trebao bi uskoro. Ima već dosta pjesama:
1. Suknjica
2. Poludela
3. Zlatnik
4. Ulica

Još nekih 5 i eto albuma.

Prvi korak ka drugom albumu


Tanja Savić je konačno ušla u studio i snimila prvu pjesmu za novi, dugo najavljivani album. Iako je publika još uvijek slaba na njene prve hitove "Tako mlada", "Zašto me u obraz ljubiš", "Kao brodovi", kao i na njenih nekoliko festivalskih pjesama, ipak je došlo vrijeme da obožavaoce obraduje novim materijalom.
Pjesma pod nazivom "Ulica" mirnijeg je karaktera. Muziku joj je uradila pjevačica i producentkinja Sonja Mitrović-Hani, a tekst poznati tekstopisac Sava. Savićeva je presrećna što je napravljen prvi korak u snimanju njenog drugog albuma, koji, kako najavljuje, možemo da očekujemo već poslije Nove godine. Tanja Savic 4854-1-1
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  Tyanaaa uto oľu 25, 2008 6:08 pm

Ulica? Laughing
Tyanaaa
Tyanaaa

Broj postova : 21
Registration date : 23.03.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  MartinMatoMartin uto oľu 25, 2008 6:29 pm

Tyanaaa je napisao/la:Ulica? Laughing
otkud ovo???
lol! lol! lol!

MartinMatoMartin
moderator
moderator

Broj postova : 471
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  mysterX sri oľu 26, 2008 1:36 am

tu pjesmu je prvo trebala da pjeva nada topcagic ali je ipak na kraju dosla u tanjine ruke...kazu da ce biti hitcina,nacuo sam da ce biti i pjesma koja se zove grad!
mysterX
mysterX

Broj postova : 79
Age : 36
Registration date : 30.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  muhadina sri oľu 26, 2008 10:11 pm

e bas super jedva cekam
muhadina
muhadina

Broj postova : 614
Lokacija : usa
Registration date : 29.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  *~Sandra~* sri oľu 26, 2008 11:03 pm

Tanjina pjesma sa Grandovog festivala je bas super...
*~Sandra~*
*~Sandra~*

Broj postova : 57
Registration date : 20.02.2008

http://jennifer.forumotion.com

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  MartinMatoMartin ned tra 13, 2008 4:52 pm

veoma je harizmaticna i slatka a i leo peva Cool

MartinMatoMartin
moderator
moderator

Broj postova : 471
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  heroina pon tra 14, 2008 11:05 am

mysterX je napisao/la:tu pjesmu je prvo trebala da pjeva nada topcagic ali je ipak na kraju dosla u tanjine ruke...kazu da ce biti hitcina,nacuo sam da ce biti i pjesma koja se zove grad!

još da snimi pjesmu pod imenom naselje i ima sve...hehe...Jedino mi je krivo što je toliko dugo čekala za novi album...Prošli je bio fantastičan....
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  mysterX uto tra 15, 2008 12:46 am

heroina je napisao/la:
mysterX je napisao/la:tu pjesmu je prvo trebala da pjeva nada topcagic ali je ipak na kraju dosla u tanjine ruke...kazu da ce biti hitcina,nacuo sam da ce biti i pjesma koja se zove grad!

još da snimi pjesmu pod imenom naselje i ima sve...hehe...Jedino mi je krivo što je toliko dugo čekala za novi album...Prošli je bio fantastičan....

i ja sam bas nestrpljiv...ali siguran sam da ce se isplatiti i da ce biti pjesme jednako dobre ako ne i bolje od onog.a prosli je bio savrsen!! Wink
mysterX
mysterX

Broj postova : 79
Age : 36
Registration date : 30.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  Dragana1995 čet svi 01, 2008 12:10 pm

Super je
Very Happy
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  mysterX uto svi 06, 2008 5:34 pm

Tanja Savic Scan0001nj5.thTanja Savic Scan0002gt3.th
mysterX
mysterX

Broj postova : 79
Age : 36
Registration date : 30.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  Dragana1995 čet svi 08, 2008 1:37 pm

JELENA KARLEUŠA JEDINA NA ESTRADI NOSI ORIGINAL!
TANJA SAVIĆ: JK NOSI ORIGINAL!
- O bože svašta! Ne daj Bože da to pretresanje stvarno počne. Ne čuvam račune, nikada mi nije palo na pamet da ih čuvam, ali ne kupujem kod šanera, jer se bojim da me ne prevare. Jednom sam se opekla, etiketa je otpala dok sam došla do kuće. Tada nisam znala da razlikujem originale od kopija, ali sada prepoznajem. Na estradi mnogi nose kopije, ali to nikada ne može da se desi JELENI KARLEUŠI. Ona je baš puno para uložila u svoju garderobu. U poslednje vreme vrlo je lepo obučena i Mina Kostić.
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  petra pon svi 12, 2008 2:03 pm

Tanja Savic Gek-naamlo
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  mysterX sri svi 14, 2008 10:28 pm

Tanja Savic 94736000rq7mg2
Tanja Savic 94736000rq7mg2.0411a734df

Obožavaoce, čini se, izdaju i poslednji atomi snage u iščekivanju novog albuma moralne pobednice prve sezone “Zvezda Granda”, a vest da je Marini Tucaković vratila pesme - unela je gotovo pravu pometnju u njihove redove.


“ŠAMARE NE DOBIJAM NI OD SVOJIH RODITELJA, A KAMOLI OD TAMO NEKE NADE TOPČAGIĆ!”


Na sreću, Tanja Savić je i bez Marininih pesama kompletirala album, koji će se do kraja meseca pojaviti u izdanju “Grand produkcije”.
“Napokon mogu da odahnem, jer je CD završen - sve pesme su snimljene, uradila sam set novih fotografija, reklama kreće ovih dana... Neću pominjati saradnike, jer se plašim da nekog ne izostavim, ali bih pomenula da je producent albuma Sonja Mitrović Hani, s kojom je zaista bilo zadovoljstvo sarađivati. Pretežno je narodnjački CD, s jednom pesmom za diskoteke i prelepom baladom, koju mi je napisao Željko Vasić i u kojoj će se mnoge devojke sigurno pronaći. Nove fotografije potpisuje Dejan Milićević, drastičnih vizuelnih promena nema i, kako ja to u šali volim da kažem - biće to stara Tanja u novom izdanju. Ostajem prirodna crnka, jer me je publika kao takvu prihvatila i zavolela, forsiraću elegantan stil odevanja, nešto slično mom izgledu na “Grand festivalu”. Ma, neće biti greške”, zadovoljno otkriva Tanja.
• Priča se da si se opasno zamerila Marini, vrativši joj pesme koje ti je napisala.
Zaista ne znam ništa o tome. Nas dve uopšte nismo kontaktirale, jer je sve išlo preko posrednika, tačnije kompozitora Romarija, s kojim sam sarađivala na prvom albumu. Marina nema razloga da se ljuti. Bez obzira na naš nesporazum, smatram je velikim umetnikom, volim je, cenim i poštujem.
• Misliš li da ćeš imati hit-album bez ijedne Marinine pesme?
Sigurna sam da hoću. Tipujem na pesmu “Crveno slovo”: “Mesec pun vidim ja, kako stvari stoje, spavaš noćas kod mene. Ima krevet, ima jastuk, ima sve, imaš gde, ionako sutra rano se ne ustaje. Sutra se spava duže, sutra te drugi služe, sve je po Bogu, ništa novo – crveno je sutra slovo, ne, ne radi se...” Zar nije savršena? Biće sigurno hit. Nažalost, u Marininim tekstovima se nisam pronašla, ali da nije bilo "mame" danas verovatno ne bih bila tu gde jesam. Hvala joj za sve divne stihove koje mi je napisala na prvom albumu i sigurna sam da ćemo ponovo sarađivati već na sledećem.
• Kako je moguće da si na “Grand festivalu” napravila tako veliki propust pa si dve godine zaredom nosila iste sandale?
Joj, ništa me ne pitaj (smeh)... Znala sam da “Svetu” to neće promaći, ali ni sanjala nisam da ćete mi dati celu stranu. Te “loriblu” sandale mi se mnogo sviđaju, a retko kada mogu da ih nosim. Igrom slučaja, odlično su mi išle uz haljinu koju sam nosila na ovogodišnjem “Grand festivalu”, pa nisam odolela da ih ponovo ne obujem. Ko zna, možda ih obujem i sledeće godine, pa mi se posreći. Kako se ono kaže - treća sreća.
• Znači li to da nisi zadovoljna ovogodišnjim plasmanom?
Iskreno, od “Zlatnika” sam mnogo očekivala, u najmanju ruku drugo mesto, pa sam posle proglašenja pobednika bila prilično nezadovoljna. Međutim, taj osećaj je iščezao onog trenutka kada se pesma smestila u samom vrhu top-lista. Na kraju krajeva, za osvojeno četvrto mesto sam dobila i lepu sumu novca, pa nema razloga da budem nezadovoljna.
• Kako komentarišeš gest Dare Bubamare, koja je iz revolta napustila studio u Košutnjaku i pre završetka glasanja?
Pretpostavljam da je razlog loš plasman. S obzirom na to koliko je novca uložila u svoj nastup, u pesmu i stajling, verovatno je očekivala više, pa se razočarala kad je videla da ne trijumfuje. Dara ima specifičan, nežan glas, a Nikola Rokvić dubok, muževan, pa je moguće da nisu bili dobar spoj. Bubamari bi neki drugi kolega sigurno bolje legao, pa što da ne i Aca Lukas.
• Na čijoj si strani u sukobu Dara-Lukas?
Uvek sam na ženskoj strani. Dragi su mi oboje, i sa zadovoljstvom bi ih pomirila upravo jednom zajedničkom pesmom, koja bi sigurno postala veliki hit. Mada, budući da su oboje vrlo ponosni, da ne kažem tvrdoglavi, sumnjam da bi to moglo da se desi. Nažalost...
• Nada Topčagić ti je javno poručila da joj je došlo da te išamara, jer si joj preotela pesmu koju je ona kaparisala.
Daleko bilo! Pretpostavljam da je reč o “Zlatniku”, ali nisam sigurna... Iskreno, Nadina reakcija me je neprijatno iznenadila, pre svega zbog njenih godina i činjenice da bi mogla majka da mi bude. Šamare ne dobijam ni od svojih roditelja, a kamoli od tamo neke Nade Topčagić, koju čak i ne poznajem. Ne pada mi na pamet da se prepucavam preko novina, za razliku od nje, ostaću dama.
• Jednom sam te čuo kako u bekstejdžu “Grand šoua” imitiraš Jelenu Karleušu. Podsmevala si joj se zbog načina na koji je u studiju otpevala famoznog “Tihog ubicu”?
Taman posla! Jelenu mnogo volim i poštujem njen rad i ambicioznost. Poznata sam po tome da volim da imitiram svoje kolege i kažu da to odlično radim. Meni je taj Karleušin snimak fenomenalan i još ga čuvam u mobilnom telefonu. “Tihi ubica” je veoma zahtevna pesma i malo ko bi mogao dobro da je otpeva. Da je Jeleni to pošlo za rukom, najbolje se čuje na njenom CD-u. Žao mi je što se pravdala zbog snimka, to definitivno nije trebalo da radi. Prva joj nisam poverovala da je reč o montaži. Pa i meni se milion puta desilo da promuknem ili da pevam prehlađena, i isto bih zvučala kao i ona, a to znaju i sve naše kolege, pa ne znam zašto su osule paljbu po njoj.
• Zašto fotografima ne dozvoljavaš da ti slikaju tetovažu na vratu?
Taj crtež je deo moje duboke intime. Jednom sam je javno pokazala i to je sasvim dovoljno. Za neupućene - istetovirala sam početna slova svog imena i imena mog dečka, i to ćiriličnim slovima. Naše pismo je prelepo i žao mi je što je sve manje u upotrebi. Nikada ne bih istetovirala kineska slova, iako je to, kako vidim, sada u trendu. Moj dečko je takođe uradio tetovažu sličnu mojoj, ali na grudima, tačnije u predelu srca. Neću ti otkriti kakvu, pa slobodno preskoči sledeće pitanje (smeh)...
• Već tri godine ste u vezi, a dečka kriješ kao zmija noge. Zašto?
Ne krijem ga, ali ga i ne eksponiram. Nisam od onih javnih ličnosti koje pravo s putovanja zapucaju po redakcijama da podele fotografije. Ne pada mi na pamet bilo koga da uveravam imam li dečka ili ne. Kad on odluči da se zajedno pojavimo u javnosti, to ćemo i učiniti, pa će svi videti kakvog macana imam pored sebe (smeh)...
• Opiši mi ga.
Smeđ je i ima čudno zelene oči koje u zavisnosti od raspoloženja menjaju nijansu. Stariji je od mene osam godina, bavi se privatnim biznisom i nema nikakve veze sa estradom i uopšte javnim poslom. Živimo zajedno u njegovom stanu u centru Beograda, i tako će biti do daljnjeg – dok me ne istera (smeh)... Šalim se, naravno. Uveliko planiram da kupim stan u prestonici od nekih sedamdesetak kvadrata. Krajnje je vreme da se osamostalim i da imam nešto svoje. Šta će biti posle, kad kupim stan i sredim ga, videćemo.
• Priča se da da sa dečkom umeš žestoko da se posvađaš.
Svađamo se zbog toga što konstantno kasnim. Ne znam, nisam neodgovorna, ali vreme mi nekako brzo proleti a da to i ne primetim. Ne umem da se organizujem... Za divno čudo, avion mi je samo jednom pobegao. E, mom dragom nikako nije jasno kako ne mogu bolje da organizujem svoje vreme.
• Nedavno si izjavila da jedva čekaš da postaneš majka. Ima li izgleda da se to uskoro i desi?
Kako sam napunila dvadeset, tako mi je proradio materinski instinkt. Volela bih da rodim dve devojčice i jednog dečaka, baš kao i moja mama. Ipak, karijera mi je primarna, ali ako se kojim slučajem dogodi da ostanem u drugom stanju, dočekaću tu vest sa oduševljenjem.
• Kako onda tumačiš da se pre dve godine na sva usta pričalo da si abortirala?
Bilo da je reč o istini ili laži, mislim da takve stvari ne treba da iznosimo u javnost. Ružno je poigravati se na taj način s nekim.
• Ako bi te dečko, recimo, večeras zaprosio, da li bi pristala da se udaš za njega?
Naravno da bih mu rekla “da” (smeh)... Jedini uslov bio bi da nam se odnos ne promeni, jer nam je ovako mnogo lepo.

IZDRŽAVAM CELU PORODICU!
Pomažeš li finansijski familiju?
Naravno, nisam “poletela”, svesna sam kako ljudi danas žive. Tata mi je bez posla, nemam nikakve prihode... Godinama je radio u železari, na visokim pećima, pa mu je zdravlje ozbiljno narušeno. Prestao je da radi, na moje insistiranje. Čeka penziju. Mama takođe ne radi, brat traži posao, sestra studira... Ja radim za celu porodicu. Pomažem im onoliko koliko im je potrebno, koliko sam i sama u mogućnosti. Svaki put kad odem, ostavim im novca da redovne troškove... Znam da im je teško, nerviraju se i zbog mene, pa činim sve da im, koliko mogu, olakšam život...
mysterX
mysterX

Broj postova : 79
Age : 36
Registration date : 30.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  petra čet svi 15, 2008 12:17 am

stvarno je lepa
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  muhadina čet svi 15, 2008 1:17 am

simpaticna je
muhadina
muhadina

Broj postova : 614
Lokacija : usa
Registration date : 29.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  MartinMatoMartin sub srp 12, 2008 3:18 pm

Tanja Savic 2ca-tina01_thumbTanja Savic T3w-tina01_thumb
Tanja Savic Bt9-tina01_thumbTanja Savic Gbe-tina01_thumb

MartinMatoMartin
moderator
moderator

Broj postova : 471
Registration date : 16.01.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  petra čet pro 11, 2008 2:53 pm

Tanja Savic Wp
petra
petra

Broj postova : 658
Age : 34
Lokacija : sama u velikom gradu jos jedna devojka ukradenog srca
Registration date : 05.05.2008

[Vrh] Go down

Tanja Savic Empty Re: Tanja Savic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.